Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2012, 12:40

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Black Rock Shooter

Na pierwszy w tym tygodniu cosplay wybraliśmy Black Rock Shooter, czyli dziewczynę będącą główną grywalną postacią z gry nazwanej jej imieniem. Wcieliła się w nią Mariana.

Tydzień otwieramy cosplayem Black Rock Shooter, czyli bohaterki gry pod tym samym tytułem. W postać wcieliła się pochodząca z Brazylii Mariana.

Dla porównania przypomnijmy jak Black Rock Shooter prezentowała się na jednym z oficjalnych artworków:

Najlepsze cosplaye - Black Rock Shooter - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - Black Rock Shooter - ilustracja #3 Black Rock Shooter to prawdziwie multimedialny projekt. Jego historia rozpoczęła się od ilustracji autorstwa grafika Ryohei Fuke. Zainspirowała ona popowy zespół Supercell do napisania piosenki, która szybko zdobyła olbrzymią popularność na serwisie Nico Nico Douga, czyli japońskim odpowiedniku Youtube. Następnie przyszła pora na film animowany, serię komiksową i ostatecznie również grę na konsolę PlayStation Portable. Co ciekawe, każdy odłam marki osadzony jest w oddzielnym uniwersum i wszystkie je łączy jedynie postać tytułowej bohaterki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak podoba Ci się cosplay z Black Rock Shooter?

Jakoś do bohaterki z gry niepodobna ale i tak fajny cosplay!
68,7%
No, no, Mariana przyciąga wzrok.
22,4%
Strasznie cienki ten cosplay.
8,9%
Zobacz inne ankiety