Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 maja 2014, 00:30

autor: Maciej Jałowiec

Nagraj gameplay z gry Lost Saga i wygraj komputer wart 7500 zł!

Zapraszamy Was do konkursu dotyczącego gry Lost Saga! Dla autora najlepszego gameplay'a z tej produkcji przygotowaliśmy wart 7500 zł komputer przystosowany do nagrywania wideo z gier PC i konsolowych!

Nagraj gameplay z gry Lost Saga i wygraj komputer wart 7500 zł! - ilustracja #1

Wraz z Nexon Europe mamy dzisiaj przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie dotyczącym gry Lost Saga. W ramach nagrody przygotowaliśmy bardzo cenny sprzęt komputerowy, warty około 7500 zł! Powędruje on do tego uczestnika zabawy, który wykaże się nie lada umiejętnościami w zakresie nagrywania i montażu gameplay’ów z gier!

Aby wziąć udział w konkursie, zachęcamy do odwiedzenia strony lostsaga.gry-online.pl. Tam znajdziecie dokładny opis zadania konkursowego, które z grubsza rzecz ujmując polega na przygotowaniu własnego gameplay’a z Lost Sagi, z podłożonym własnym komentarzem. Nagrodą główną w konkursie jest natomiast wart ponad siedem tysięcy złotych komputer wraz z zewnętrzną kartą dźwiękową, kartą telewizyjną (do nagrywania gameplay’u z konsol) i profesjonalnym mikrofonem. Dzięki takiemu zestawowi szczęśliwy zwycięzca będzie mógł kontynuować tworzenie gameplay’ów z gier, mając pod ręką odpowiedni do tego zadania sprzęt!

Na stronie lostsaga.gry-online.pl znajdziecie nie tylko opis przedstawionego tutaj pokrótce zadania, ale także regulamin, który gorąco polecamy Waszej lekturze. Prace konkursowe również należy zgłaszać poprzez podaną wyżej stronę, za pośrednictwem komentarzy. Na Wasze gameplay’e czekamy do 26 maja włącznie. Powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Lost Saga

Lost Saga