Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2017, 13:13

autor: Adrian Werner

Nadjeżdża Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Znany m.in. z serii MXGP, RIDE i MotoGP zespół Milestone zapowiedział kolejną motocyklową grę wyścigową. Monster Energy Supercross: The Official Videogame zaoferuje tryby solo i multiplayer oraz edytor tras.

Gra zadebiutuje w lutym przyszłego roku. - Nadjeżdża Monster Energy Supercross: The Official Videogame - wiadomość - 2017-10-15
Gra zadebiutuje w lutym przyszłego roku.
MONSTER ENERGY SUPERCROSS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Milestone
  2. Wydawca: Milestone
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 13 lutego 2018 r.

Specjalizujące się w grach wyścigowych włoskie studio Milestone zapowiedziało swój kolejny projekt, którym okazał się Monster Energy Supercross: The Official Videogame. Produkcja ukaże się 13 lutego 2018 roku w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W planach jest również wydanie na Nintendo Switch, ale na nie poczekamy trochę dłużej.

Zgodnie z tytułem, gra skoncentruje się na zawodach supercross, rozgrywanych na zamkniętych stadionach, na torach wypełnionych utrudniającymi jazdę muldami, progami i dołkami. Autorzy uzyskali pełną licencję Monster Energy Supercross z sezonu 2017, więc otrzymamy rzeczywiste lokacje (w tym słynną Daytonę), firmy i maszyny. Gracze będą mogli startować w dwóch klasach - 250SX oraz 450SX.

Otrzymamy pełną swobodę konfiguracji wyglądu zawodnika, wybierając z ponad 300 przedmiotów produkowanych przez ponad 80 marek. Gra pozwoli także na daleko idące modyfikowanie motocykli. Będziemy mogli bawić się samotnie podczas samodzielnych wyścigów lub w trybie kariery, jak również zmierzyć się z innymi graczami w multiplayerze. Ciekawym elementem powinien okazać się edytor tras, pozwalający na łatwe tworzenie własnych torów i dzielenie się nimi z resztą społeczności.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4, a autorzy obiecują wysoką jakość oprawy graficznej. Modele twarzy zawodników opracowano wykorzystując technologię skanowania 3D.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Monster Energy Supercross: The Official Videogame