Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 marca 2023, 16:56

Mysz Corsair Nightsword w wyprzedaży Media Expert

W Media Expert trwa promocja „Rabatomania”, w ramach której w niższej cenie zakupicie między innymi mysz Corsair Nightsword.

Źródło fot. Corsair
i

W Media Expert trwa promocja „Rabatomania”. W jej ramach możecie w niższej cenie zakupić szereg przedmiotów – w tym słuchawki oraz myszy.

„Rabatomania” w Media Expert

Porównaliśmy oferty poniżej przedstawionych produktów i według naszej wiedzy są to w chwili pisania tekstu najbardziej korzystne ceny. Pamiętajcie również, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.

Mysz Corsair Nightsword RGB za 169 zł

W wyjątkowo okazyjnej cenie zakupimy między innymi mysz Corsair Nightsword RGB. Za model ten przyjdzie Wam zapłacić zaledwie 169 zł. Jest to więc bardzo dobra okazja.

Corsair Nightsword RGB zaprojektowane zostało dla osób ceniących sobie dużą precyzję oraz wysoki komfort użytkowania. Myszka ta wyposażona została bowiem w sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 18 000 dpi. Dodatkowo cechuje się ona ergonomicznym kształtem, który pozwala na wiele godzin komfortowej pracy (lub zabawy).

Oprócz tego myszka oferuje wiele możliwości personalizacji. Wyposażona została w osiem programowalnych przycisków. W zestawie znajdziemy również odważniki, które pozwolą na dostosowanie wagi sprzętu.

Mysz Corsair Nightsword RGB w Media Expert

Rabatomania w Media Expert – wybrane oferty

  1. Głośnik Skymaster Pocket Party – 12,99 zł
  2. Mysz Logitech G203 – 109 zł
  3. Mysz SteelSeries Prime – 99 zł
  4. Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1 – 199,99 zł

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje/

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej