Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2016, 16:45

autor: Góral

MXGP 2: The Official Motocross Videogame doczekało się dema na PC

Po kilku tygodniach od momentu premiery gry wyścigowej MXGP 2: The Official Motocross Videogame, tytuł doczekał się wersji demonstracyjnej na PC-tach. Oprócz niej demo od jakiegoś czasu dostępne jest także na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Kilka tygodni temu doczekaliśmy się debiutu gry wyścigowej MXGP 2: The Official Motocross Videogame od studia Milestone. Produkcja zebrała mieszane opinie, ale deweloper postanowił dać szansę samodzielnego sprawdzenia tytułu wszystkim zainteresowanym graczom. Od jakiegoś czasu wersję demonstracyjną można znaleźć w PlayStation Store i Xbox Store, a ostatnio demo trafiło także na PC-ty. Ważąca około 5 GB próbka MXGP 2 pozwala pojeździć dowoli na dwóch torach – Nakhonchaisri w Tajlandii oraz Teutschenthal w Niemczech. Jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to pełne wydanie kupicie za 39,99 euro (około 176 zł) na Steamie, 289 zł na PlayStation 4 i 239,99 zł na Xboksie One.

MXGP 2: The Official Motocross Videogame doczekało się dema na PC - ilustracja #1
MXGP 2: The Official Motocross Videogame w skrócie:
  • Gra wyścigowa od studia Milestone
  • Zadebiutowała 8 kwietnia na PC, PS4 i XOne
  • Demo gry dostępne jest już na wszystkich docelowych platformach sprzętowych

MXGP 2: The Official Motocross Videogame to produkcja przeznaczona dla miłośników motocykli, a konkretniej pisząc dla fanów motocrossu. Gracze wcielają się w początkującego zawodnika, który chce się wspiąć na szczyt kariery. W trakcie zabawy bierzemy więc udział w szeregu wyścigów MXGP, walcząc o prym i sławę z gwiazdami tego sportu, w tym z Ryanem Villopoto i Tonym Cairolim. Oprócz kampanii singleplayer, w grze nie zabrakło także multiplayera. Wszystko to uzupełnia 18 oficjalnych tras oraz możliwość dostosowywania zarówno posiadanej maszyny jak i wyglądu kierowcy.

Za produkcję odpowiada włoskie studio Milestone, specjalizujące się w grach wyścigowych. Firma ma na swoim koncie takie tytuły jak pierwsze trzy odsłony serii WRC, Sebastien Loeb Rally Evo, kilka części cyklu MotoGP czy też RIDE.