Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2016, 16:45

autor: Góral

MXGP 2: The Official Motocross Videogame doczekało się dema na PC

Po kilku tygodniach od momentu premiery gry wyścigowej MXGP 2: The Official Motocross Videogame, tytuł doczekał się wersji demonstracyjnej na PC-tach. Oprócz niej demo od jakiegoś czasu dostępne jest także na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Kilka tygodni temu doczekaliśmy się debiutu gry wyścigowej MXGP 2: The Official Motocross Videogame od studia Milestone. Produkcja zebrała mieszane opinie, ale deweloper postanowił dać szansę samodzielnego sprawdzenia tytułu wszystkim zainteresowanym graczom. Od jakiegoś czasu wersję demonstracyjną można znaleźć w PlayStation Store i Xbox Store, a ostatnio demo trafiło także na PC-ty. Ważąca około 5 GB próbka MXGP 2 pozwala pojeździć dowoli na dwóch torach – Nakhonchaisri w Tajlandii oraz Teutschenthal w Niemczech. Jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to pełne wydanie kupicie za 39,99 euro (około 176 zł) na Steamie, 289 zł na PlayStation 4 i 239,99 zł na Xboksie One.

MXGP 2: The Official Motocross Videogame doczekało się dema na PC - ilustracja #1
MXGP 2: The Official Motocross Videogame w skrócie:
  • Gra wyścigowa od studia Milestone
  • Zadebiutowała 8 kwietnia na PC, PS4 i XOne
  • Demo gry dostępne jest już na wszystkich docelowych platformach sprzętowych

MXGP 2: The Official Motocross Videogame to produkcja przeznaczona dla miłośników motocykli, a konkretniej pisząc dla fanów motocrossu. Gracze wcielają się w początkującego zawodnika, który chce się wspiąć na szczyt kariery. W trakcie zabawy bierzemy więc udział w szeregu wyścigów MXGP, walcząc o prym i sławę z gwiazdami tego sportu, w tym z Ryanem Villopoto i Tonym Cairolim. Oprócz kampanii singleplayer, w grze nie zabrakło także multiplayera. Wszystko to uzupełnia 18 oficjalnych tras oraz możliwość dostosowywania zarówno posiadanej maszyny jak i wyglądu kierowcy.

Za produkcję odpowiada włoskie studio Milestone, specjalizujące się w grach wyścigowych. Firma ma na swoim koncie takie tytuły jak pierwsze trzy odsłony serii WRC, Sebastien Loeb Rally Evo, kilka części cyklu MotoGP czy też RIDE.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

MXGP 2: The Official Motocross Videogame

MXGP 2: The Official Motocross Videogame