Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 20:33

autor: Michał "moir" Marian

Murdered: Soul Suspect – Square-Enix ujawniło pierwsze szczegóły

Japońska firma Square-Enix ujawniła dziś pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej gry - Murdered: Soul Suspect. Produkcja cechować się ma przede wszystkim nietypową i interesującą fabułą, zaś rozpocznie się od śmierci głównego bohatera. Więcej na jej temat usłyszymy podczas zbliżających się targów E3.

Japońska firma Square-Enix zaprezentowała dziś pierwszy oficjalny zwiastun swojej najnowszej gry. Murdered: Soul Suspect to gra detektywistyczna z elementami zręcznościowymi, która pełna jest nowatorskich rozwiązań i pomysłów.

Produkcja zapowiada się nadzwyczaj interesująco. Graczom przyjdzie wcielić się w obarczoną burzliwą przeszłością postać detektywa Ronana O’Connora. Akcja zacznie się dość nietypowo, bowiem przygodę rozpoczniemy od śmierci głównego bohatera. Dusza protagonisty zostanie zawieszona w stanie pomiędzy życiem a śmiercią, zaś on sam nie zazna spokoju, dopóki nie odnajdzie swojego mordercy i nie doprowadzi go niejako zza grobu przed oblicze sprawiedliwości.

W swej nowej postaci detektyw będzie dysponował szeregiem nadludzkich umiejętności. Oprócz permanentnej niewidzialności będziemy mogli m.in. czytać umysły innych, a nawet poniekąd je kontrolować i wpływać na ich działania. Ronan będzie musiał zmierzyć się ze swymi wewnętrznymi demonami, by w końcu doprowadzić ostatnie śledztwo do, jak obiecują twórcy, zaskakującego zakończenia.

To wszystko, co obecnie wiemy na temat Murdered: Soul Suspect. Jak wynika z opublikowanego zwiastunu, więcej o samej grze dowiemy się już za kilka dni, podczas targów E3.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Murdered: Soul Suspect