Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 marca 2019, 10:29

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Morrowind za darmo przez jeden dzień [Aktualizacja: promocja przedłużona]

Z okazji 25-lecia serii The Elder Scrolls, Bethesda rozdaje za darmo kultową trzecią część cyklu, o podtytule Morrowind. Zainteresowani ofertą powinni się pospieszyć, bo oferta będzie dostępna tylko przez jeden dzień. Równolegle trwają inne promocje na różne tytuły reprezentujące tę markę.

AKTUALIZACJA: Promocja została przedłużona do 31 marca.

Podstawowa wersja gry ukazała się w 2002 roku. - Morrowind za darmo przez jeden dzień - wiadomość - 2019-03-26
Podstawowa wersja gry ukazała się w 2002 roku.

Bethesda rozdaje za darmo grę The Elder Scrolls III: Morrowind. Aby ją otrzymać, należy zalogować się na swoje konto Bethesda.net (lub je założyć, jeśli go nie posiadamy) i użyć kodu TES25TH-MORROWIND. Tytuł zostanie przypisany do naszego profilu, a do jego uruchomienia potrzebny nam będzie Bethesda Launcher. Promocja potrwa tylko jeden dzień.

Gra oferowana jest w wersji GOTY, czyli z dwoma dodatkami: Tribunal, którego fabuła koncentruje się na tytułowej boskiej Trójcy, oraz Bloodmoon, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z groźnymi wilkołakami (lub się do nich przyłączyć, jeśli taka jest nasza wola).

Rozdawanie Morrowinda to nie jedyny sposób, w jaki Bethesda świętuje 25-lecie cyklu. W sklepie wydawcy znajdziemy liczne promocje na tytuły z serii, a od 28 marca do 3 kwietnia każdy będzie mógł wypróbować The Elder Scrolls Online za darmo na wszystkich platformach, na jakich dostępna jest gra. Oczywiście, posiadacze PS4 będą musieli posiadać do tego aktywny abonament PlayStation Plus, a na Xboksie One wymagane będzie członkostwo Xbox Live Gold.

The Elder Scrolls III: Morrowind to trzecia część cyklu gier RPG od Bethesda Softworks, zapoczątkowanego w 1994 roku. Najnowsza część serii, pod tytułem The Elder Scrolls V: Skyrim, ukazała się 11 listopada 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360 – tytuł doczekał się też remastera.