Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2018, 10:51

autor: Góral

Monster Hunter World z jeszcze jedną betą na PS4

Firma Capcom zapowiedziała trzecią betę gry Monster Hunter World. Odbędzie się ona ponownie tylko na konsoli PlayStation 4.

Teostra – jeden ze smoków, na którego lepiej będzie uważać. - Monster Hunter World z jeszcze jedną betą na PS4 - wiadomość - 2018-01-07
Teostra – jeden ze smoków, na którego lepiej będzie uważać.
Monster Hunter: World – trzecia beta:
  • odbędzie się w dniach 18-21 stycznia;
  • pre-load plików rozpocznie się dzień wcześniej;
  • beta dostępna będzie ponownie tylko na konsoli PlayStation 4.

Firma Capcom nie zwalnia tempa i zapowiedziała kolejną betę gry Monster Hunter: World. Jest to o tyle ciekawe, że w ostatnim czasie testy odbyły się już dwa razy. Najpierw w dniach 9-12 grudnia aktywni abonenci PlayStation Plus na konsoli PlayStation 4 mogli bawić się w udostępnionym fragmencie kodu. Później ten sam build udostępniono wszystkim zainteresowanym (choć znowu tylko na sprzęcie Sony) w dniach 22-26 grudnia. Start trzeciej i ostatniej bety zaplanowano na 18 stycznia (pre-load rozpocznie się dzień wcześniej), a zakończenie na 21 dnia tego samego miesiąca. Jeżeli nie skasowaliście plików z poprzednich wydarzeń, to je zostawcie, bo będzie to to samo demo, choć z możliwością zapolowania na nowego stwora. Stara wersja zaktualizuje się sama. Niestety w komunikacie nie poinformowano, czy do zabawy wymagany ma być abonament PlayStation Plus, ale wygląda na to, że nie. Beta ponownie nie będzie dostępna na konsoli Xbox One.

Ponadto w komunikacie poinformowano, że w grze pojawią się smoki Elder Dragons, wśród których znajdziemy stalowego Kushala Daora oraz ognistego Teostra. Dodatkowo zdradzono pierwsze szczegóły darmowej aktualizacji, której doczekamy się wiosną. Jej główną atrakcją będzie wiwerna Deviljho. Stwór ten powinien być znany fanom cyklu, gdyż pierwotnie zadebiutował w grze Monster Hunter 3.

Monster Hunter: World ukaże się 26 stycznia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery osobiste zadebiutuje dopiero jesienią.