Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2017, 19:14

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Monster Hunter World wkrótce doczeka się drugich beta-testów

Firma Capcom poinformowała, że w dniach 22-26 grudnia odbędą się kolejne beta-testy wyczekiwanej gry Monster Hunter World od firmy Capcom - niestety, nadal tylko dla posiadaczy PS4.

Szykujcie się na małe polowanie w następny weekend. - Monster Hunter World wkrótce doczeka się drugich beta-testów - wiadomość - 2017-12-16
Szykujcie się na małe polowanie w następny weekend.

Ostatnio firma Capcom przeprowadziła beta-testy gry Monster Hunter World na konsoli PlayStation 4. Aktywni abonenci PlayStation Plus mogli bawić się fragmentem produkcji w dniach 9-12 grudnia. Jeżeli przeoczyliście to wydarzenie, ewentualnie nie posiadacie subskrypcji, to mamy dobre wieści. Wydawca poinformował bowiem, że wkrótce doczekamy się drugiej bety, również tylko na sprzęcie Sony. Tym razem mają one być otwarte dla wszystkich zainteresowanych, więc będzie można zagrać bez PS Plusa.

Zgodnie z widoczną poniżej rozpiską, wydarzenie zacznie się 22 grudnia o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa do tej samej godziny, ale 26 grudnia. Dodatkowo 18 grudnia rozpocznie się pre-load, więc niezbędne pliki pobierzecie sobie wcześniej. Ponadto, jeżeli uczestniczyliście w poprzedniej becie, to jej nie kasujcie, bo nowe testy wykorzystają ten sam build, więc nie trzeba go ponownie ściągać.

Monster Hunter World wkrótce doczeka się drugich beta-testów - ilustracja #2

Niestety użytkownicy konsoli Xbox One oraz komputerów osobistych muszą obejść się smakiem. Przypominamy jednak, że pełna wersja produkcji ukaże się 26 stycznia 2018 roku na sprzęcie Sony i Microsoftu, a w późniejszym czasie także na PC-tach. Poza tym gra dostępna będzie w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.