Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2017, 11:26

autor: Ender

Szczegóły grudniowych testów beta Monster Hunter World

Poznaliśmy szczegóły dotyczące otwartych testów beta gry Monster Hunter World, które dostępne będą na konsoli PlayStation 4 w dniach 9-12 grudnia. Beta zaoferuje dwie duże lokacje, trzy questy, czternaście rodzajów broni, a także możliwość zabawy kooperacyjnej.

O tym, że deweloperzy Monster Hunter World planują zorganizować pod koniec tego roku otwarte testy beta gry wiemy od jakiegoś czasu. Capcom podzielił się właśnie kolejnymi dotyczącymi ich szczegółami. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na oficjalnej stronie producenta, beta nowego Monster Huntera będzie dostępna jedynie na konsolach PlayStation 4. Aby ściągnąć klienta tytułu ważącego 5,9GB będziemy musieli również posiadać abonament PlayStation Plus. Testy rozpoczną się 9 grudnia o godzinie 18 czasu polskiego, a zakończą 12 grudnia o godzinie 17:59.

Beta zawierać będzie w sumie trzy duże questy oraz dwie lokacje. Pierwsza z nich to starożytny las, w którym znajdziemy bestie dla początkujących myśliwych. Druga, stworzona dla bardziej doświadczonych graczy, przedstawia rozległe suche pustkowia poprzecinane wyjątkowo błotnistymi bagnami. Każdą misję wykonamy w pojedynkę lub z maksymalnie trzema innymi osobami. W trakcie zabawy będziemy mogli wypróbować jedną z czternastu dostępnych broni. Każda z nich drastycznie zmieni nasz styl walki oraz strategię walki z potworami. Przed wyborem oręża sprawdzimy jego przydatność w trybie treningowym. W ramach bonusu odblokujemy również przydatne przedmioty do wykorzystania w pełnej wersji gry, która pojawi się w sklepach 26 stycznia 2018 roku. Monster Hunter World w pierwszej kolejności zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One, a następnie trafi również do posiadaczy PC. Tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona internetowa Monster Hunter World