Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2012, 16:48

Moja przygoda w Star Wars: The Old Republic – konkurs dla fanów gry

Przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich fanów Star Wars: The Old Republic, w którym można wygrać jedną z 50 oryginalnych koszulek z logiem Imperium Sith lub Republiki. Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba stworzyć filmik o ciekawej przygodzie z gry.

Moja przygoda w Star Wars: The Old Republic – konkurs dla fanów gry - ilustracja #1

Drodzy Czytelnicy! Wszystkich fanów gry Star Wars: The Old Republic zapraszamy do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy razem z firmą Electronics Arts. Do wygrania czeka aż 50 oryginalnych koszulek Star Wars: The Old Republic (rozmiar L). Dodatkowo, pierwsze 25 osób będzie miało możliwość wyboru, czy woli koszulkę z logo Imperium, czy Republiki.

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe wymaga nieco umiejętności i kreatywności. Przygotujcie krótki film opisujący ciekawą historię w świecie gry i opublikujcie go w dowolnym serwisie (np. YouTube, Dailymotion lub Vimeo). Link z pracą konkursową wstawcie w komentarzach do tej wiadomości. Długość materiału nie powinna przekroczyć 3 minut.

Najciekawsze prace opublikujemy na stronie torpedia.pl, a ich autorzy otrzymają koszulki. Ważne jest to, że każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden film (w przypadku podesłania większej liczby, tylko pierwszy będzie brał udział w zabawie). Konkurs potrwa 3 tygodnie - na wasze filmy czekamy do 29 lutego 2012 roku (do północy). Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, a ich ksywki ogłoszone 3 marca 2012 roku.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału. Życzymy miłej zabawy!

Moja przygoda w Star Wars: The Old Republic – konkurs dla fanów gry - ilustracja #2

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. 1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
 2. 2. Zadaniem czytelników jest wykonanie krótkiego (max. 3-minutowego) filmu opisującego ciekawą historię w świecie gry i umieszczenie go na jednej ze stron youtube/dailymotion/vimeo.
 3. 3. Link z pracą konkursową należy wstawić w komentarzach do wskazanego newsa.
 4. 4. Zadanie powinno zostać przygotowane w oparciu o wytyczne podane przez Organizatora na stronie http://torpedia.pl/page.asp?ID=65945
 5. 5. W pracach nie można używać nawiązań do najintymniejszych części ciała, alkoholu i narkotyków, a ponadto przekleństw i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Niedopuszczalne jest także umieszczanie tych słów w wersji ocenzurowanej. Nie spełnienie tego wymogu oznacza automatyczną dyskwalifikację nadesłanej pracy.
 6. 6. Do uczestnictwa w konkursie, niezbędna jest rejestracja na stronach internetowych Organizatora. Darmowy profil w serwisie GRY-OnLine można założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp
 7. 7. Propozycje należy przekazać w komentarzu do wiadomości konkursowej do dnia 29 lutego 2012 roku włącznie. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
 8. 8. Zgłaszający opis oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich przesłanego pomysłu oraz wyraża zgodę na jego wykorzystanie w całości lub fragmentach przez Organizatora.
 9. 9. Jeden Użytkownik może zgłosić maksymalnie jeden film. W momencie, gdy jeden Użytkownik zgłasza większą liczbę, brany pod uwagę jest tylko ten, który został nadesłany jako pierwszy.
 10. 10. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych Użytkownika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych” oraz „Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną”, przez GRY-OnLine S.A. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu oraz w celach marketingowych i reklamowych Organizatora, ich udostępnianie przez GRY-OnLine S.A. osobom trzecim oraz ich przetwarzanie przez takie osoby trzecie w celach marketingowych/reklamowych dotyczących prowadzonej przez te osoby trzecie działalności, świadczenia usług marketingowych/reklamowych przez te osoby, oraz zgodę na publikację tych danych, w szczególności na stronach internetowych serwisu „GRY-OnLine”, w wypadku gdy Użytkownik zostanie zwycięzcą lub jednym ze zwycięzców. Dane te będą wykorzystane przez „GRY-OnLine” S.A. tylko i wyłącznie w tych celach.
 11. 11. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu oraz członkowie ich rodzin.
 12. 12. GRY-OnLine S.A. zastrzega sobie prawo przerwania konkursu lub zmian w regulaminie w każdym momencie bez podania przyczyny.

Nagrody i przekazanie nagród

 1. 13. Sponsorem nagród jest firma Electronic Arts.
 2. 14. Wśród wszystkich zgłoszonych opisów spełniających wymogi regulaminu, jury wskazane przez Organizatora wyłoni 50 najlepszych filmów.
 3. 15. Nagrodami w konkursie są oryginalne koszulki z gry Star Wars: The Old Republic z logo Imperium bądź logo Republiki.
 4. 16. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 marca 2012.
 5. 17. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 6. 18. Podatek od nagród odprowadza Organizator.
 7. 19. W celu prawidłowego przebiegu konkursu, nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora po 01.03.2012, jeżeli do tego czasu Organizator nie stwierdzi naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 5., nagroda zostanie przesłana na adres podany w profilu w serwisie GRY-OnLine.
 8. 20. W przypadku naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 5., jury wskazane przez Organizatora w terminie do 7 dni od wykrycia naruszenia, wybierze nowego zwycięzcę.