Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2012, 12:30

autor: Sarge

Mod poprawiający model jazdy i latania w grze Grand Theft Auto IV

Mod Realistic Driving and Flying EFLC 1.3 to kolejna propozycja dla fanów Grand Theft Auto IV chcących odświeżyć ten tytuł. Modyfikacja wprowadza bardziej realistyczny model jazdy i latania wszystkimi pojazdami oraz helikopterami dostępnymi nie tylko w GTA IV, ale także w obu dodatkach.

Modder Killatomate udostępnił film przedstawiający w akcji jego moda do pecetowych wersji gier Grand Theft Auto IV oraz Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City. Po jego aplikacji poprawiony zostaje model jazdy i latania.

Modyfikację Realistic Driving and Flying EFLC niedawno udostępniono w wersji 1.3, gdzie całość została jeszcze bardziej dopracowana. Killatomate starał się o jak najbardziej realistyczne odwzorowanie kierowania wszystkimi 170 samochodami i helikopterami dostępnymi w Grand Theft Auto IV oraz w obu dodatkach.

Możliwości moda możecie sprawdzić na świeżo udostępnionym filmie. Przy okazji zobaczycie w nim również oprawę graficzną poprawioną za sprawą modyfikacji iCEnhancer 2.1, o której pisaliśmy wczoraj. Autor w trakcie dziesięciominutowego materiału pokazał jak wygląda model jazdy różnych pojazdów po zaaplikowaniu modyfikacji. Sami możecie ją ściągnąć z tego adresu.

Grand Theft Auto IV to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych cyklów gier wideo na świecie, która ukazała się na rynku w 2008 roku. Wersja pecetowa początkowo cierpiała na słabą optymalizację. Obecnie, po pojawieniu się na rynku mocniejszych komputerów, problem dla większości graczy nie występuje. Różnego rodzaju mody są więc świetną okazją, aby odświeżyć sobie tę produkcję w oczekiwaniu na więcej informacji dotyczących Grand Theft Auto V.