Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2012, 13:40

autor: Sarge

Podrasuj grafikę w Grand Theft Auto IV za sprawą moda iCEnhancer 2.1

Prace nad darmową modyfikacją iCEnhancer do gry Grand Theft Auto IV zostały zakończone. Dzieło moddera iCE La GlacE znacznie poprawia oprawę graficzną tego tytułu i warto na nie zwrócić uwagę szczególnie ze względu na aktualnie trwającą promocję w serwisie Steam.

Modder Hayssam Keilany (ukrywający się pod pseudonimem iCE La GlacE) udostępnił modyfikację iCEnhancer w wersji 2.1 do pecetowej edycji gry Grand Theft Auto IV. Mod znacznie ulepsza oprawę graficzną tego tytułu.

Autor poinformował, że jest to ostateczna wersja jego dzieła. Oznacza to, że wszystko powinno już działać jak należy, gdyż ostatnie miesiące zostały spożytkowane na poprawienie wszelkich błędów i optymalizację kodu. Modyfikacja w tej chwili działa z grą zaktualizowaną do wersji 1.0.4.0. Keilany prosi wszystkich użytkowników wersji ze Steama (obecnie w promocji), aby wstrzymali się z pobraniem moda do jutra, kiedy powinien pojawić się instalator dla tej edycji gry.

iCEnhancer 2.1 wzbogaca oprawę graficzną Grand Theft Auto IV o nowe shadery i efekty świetlne, dzięki czemu popularna produkcja wygląda dużo lepiej od pierwowzoru wydanego w 2008 roku. Poprawki objawiają się przede wszystkim w bardziej realistycznym wyglądzie samochodów i lokacji. Wszystko to zostało oczywiście okupione wyższymi wymaganiami sprzętowymi, więc moda powinni ściągać tylko posiadacze mocnych pecetów.

Modyfikację iCEnhancer 2.1 pobierzecie z oficjalnej strony internetowej. Jej możliwości sprawdzicie na widocznym w tej wiadomości filmie. Teraz autor skupi się na tworzeniu modów do takich gier jak Minecraft, czy The Elder Scrolls V: Skyrim. O przyszłych projektach mogą zadecydować także fani jego twórczości za pośrednictwem Facebooka.