Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 stycznia 2021, 10:52

autor: Aquma

Mobilna gra ma ustawienia graficzne, których brak w wersji PC

Wydana wczoraj mobilna odsłona gry SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated posiada menu ustawień graficznych. Podobnego „bajeru” nie znajdziemy w wersji pecetowej.

W SKRÓCIE:

  1. wczoraj wydano mobilną wersję gry SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated;
  2. produkcja posiada ustawienia graficzne, których próżno szukać w edycji pecetowej.

Wczoraj na rynku zadebiutowała mobilna wersja gry zręcznościowej SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego – podobne gry często bywają przenoszone na smartfony – gdyby nie fakt, że wydanie to ma coś, o czym pecetowcy mogą tylko pomarzyć, a co na ogół kojarzy się właśnie z komputerami. O czym konkretnie mowa? Otóż o… ustawieniach graficznych (via Reddit).

Użytkownicy mogą zmienić rozdzielczość, ustawić poziom detali, metodę wykorzystywanego antyaliasingu oraz preferowaną płynność rozgrywki. Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku większości opcji (poza liczbą fps) gracz nie jest informowany o konkretach – mamy tylko enigmatyczne ustawienia w stylu „Epic”, „High” czy „Medium”. Mimo to – lepszy rydz, niż nic.

Mobilna gra ma ustawienia graficzne, których brak w wersji PC - ilustracja #1
Menu ustawień graficznych w SpongeBog SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated. Źródło: Reddit.

Jak widać, czasem świat / życie / branża (niepotrzebne skreślić) pisze prawdziwie absurdalne scenariusze, w których utarte zasady zostają wywrócone do góry nogami.

  1. SpongeBog SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated – strona oficjalna