Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2014, 12:45

Miscreated - postapokaliptyczne MMO na CryEngine w Early Access

Miscreated, debiutancka produkcja studia Entrada Interactive, jest już dostępne w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Gra, powstająca w oparciu o silnik CryEngine, ma być w pełni gotowa za rok.

W usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam zadebiutowała gra Miscreated – postapokaliptyczne MMO, czerpiące inspiracje z takich tytułów jak DayZ czy Rust. Ostateczna wersja pierwszego dzieła studia Entrada Interactive ma mieć premierę za około rok. Obecna cena tytułu to 22,99 euro, czyli około 97 złotych.

Tym, co wyróżnia Miscreated z szeregu innych postapokaliptycznych produkcji, jest oprawa wizualna, stworzona przy użyciu CryEngine – silnika, na którym powstała seria Crysis. To zapewnia grafikę ładniejszą, niż w przypadku większości tytułów dostępnych w fazie Wczesnego Dostępu, wzbogaconą o zaawansowane efekty pogodowe oraz pełen cykl dobowy. Większość pozostałych elementów to rozwiązania znane nam z innych dzieł, osadzonych w podobnych realiach. Musimy więc kontrolować głód i pragnienie naszego bohatera – niezaspokajanie tych potrzeb negatywnie wpływa na jego skuteczność w walce, a ostatecznie może doprowadzić do śmierci. Równie groźne są mutanty oraz inni gracze – w Miscreated nie ma stref wolnych od niebezpieczeństwa i atak może spotkać nas wszędzie. To potęguje atmosferę zagrożenia, nieodłączną w świecie zniszczonym przez wojnę nuklearną.

Czy Miscreated ma szanse odnieść sukces w bardzo popularnym ostatnimi czasy gatunku? - Miscreated - postapokaliptyczne MMO na CryEngine zadebiutowało w usłudze Wczesnego Dostępu - wiadomość - 2014-10-31
Czy Miscreated ma szanse odnieść sukces w bardzo popularnym ostatnimi czasy gatunku?

Oczywiście część z zapowiedzianych elementów nie jest dostępna w fazie Wczesnego Dostępu. Wielkość mapy jest bardzo ograniczona w porównaniu do tej zaplanowanej dla wersji ostatecznej, nie można budować baz ani eksplorować podziemi. W późniejszym terminie pojawi się także crafting, pojazdy oraz opcja personalizowania broni. Zwiększona zostanie również liczba przedmiotów, które mogą zdobyć gracze. Wszystkie te funkcje powinny trafić do Miscreated w przeciągu roku – Entrada Interactive daje sobie bowiem tyle czasu na zakończenie fazy Wczesnego Dostępu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Miscreated
  2. Gra Miscreated w serwisie Steam