Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 stycznia 2020, 20:01

autor: Entelarmer

Mike Pondsmith w Polsce. Twórca Cyberpunka zawita na Pyrkon 2020

Organizatorzy festiwalu Pyrkon 2020 zapowiedzieli, że na imprezie pojawi się Mike Pondsmith. Twórcę gry fabularnej, na podstawie której powstaje Cyberpunk 2077, po raz kolejny zobaczymy w Polsce już w maju.

Pyrkon 2020 zaprosi fanów fantastyki do Poznania już w maju - Mike Pondsmith w Polsce. Twórca Cyberpunka zawita na Pyrkon 2020 - wiadomość - 2020-01-16
Pyrkon 2020 zaprosi fanów fantastyki do Poznania już w maju

Ruszyło już odliczanie do Pyrkonu 2020, czyli tegorocznej edycji wielkiego festiwalu fantastyki w Poznaniu. Jak zwykle organizatorzy przygotowali dla nas sporo atrakcji. W tym roku po raz kolejny pojawi się nie kto inny, jak Mike Pondsmith – twórca papierowego RPG Cyberpunk 2020, na podstawie której powstaje Cyberpunk 2077. Ojca uniwersum spotkamy na imprezie w strefie fabularnej i być może wspomni też o nadchodzącej produkcji. Nie jest bowiem tajemnicą, że autor bierze udział w pracach nad projektem studia CD Projekt RED. Możemy się więc spodziewać, że Pondsmith wspomni o tym tytule, czy to z własnej inicjatywy, czy też odpowiadając na pytania publiczności.

Twórca Cyberpunka raz jeszcze zawita do Polski. - Mike Pondsmith w Polsce. Twórca Cyberpunka zawita na Pyrkon 2020 - wiadomość - 2020-01-16
Twórca Cyberpunka raz jeszcze zawita do Polski.

Rzecz jasna, wizyta Pondsmitha to nie wszystko, co czeka na nas w Poznaniu. Jak co roku coś dla siebie znajdą zarówno fani gier komputerowych, jak i papierowych RPG, książek, anime etc. Uwzględnia to finał konkursu na najlepszy cosplay z League of Legends, organizowany przez GRYOnline.pl oraz firmę Riot Games. Tegoroczna edycja Pyrkonu potrwa od 8 do 10 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.