Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2020, 10:01

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Microsoft Flight Simulator na nowych screenach z wersji alfa

Do sieci trafiła paczka nowych zrzutów ekranu z powstającego Microsoft Flight Simulatora, które zostały wykonane przez testerów wersji alfa. Możemy zobaczyć na nich kilka samolotów, różne scenerie oraz przepiękne niebo. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się wyśmienicie.

Microsoft Flight Simulator na nowych screenach z wersji alfa - ilustracja #1
Już lecę!

Microsoft podzielił się kolejnymi zapierającymi dech w piersiach zrzutami ekranu z nadchodzącej wielkimi krokami gry Microsoft Flight Simulator. Nowe ujęcia prezentują kilka samolotów, różne środowiska, miasta oraz piękne wolumetryczne chmury.

Tytuł obiecuje bardzo wiele - począwszy od dopieszczonych modeli maszyn, przez dynamiczną pogodę i pory dnia, aż po możliwość zwiedzenia dosłownie całego świata. Opublikowane screeny zostały wykonane przez testerów oblatujących wersję alfa. Prezentują one zatem grę, która jest wciąż intensywnie rozwijana, jednak już jej obecna kondycja jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Kolejna alfa ma zostać udostępniona dla testerów w przyszłym tygodniu, zaś beta ma pojawić się już w lipcu. Ostateczna data wydania nie została jeszcze potwierdzona, zatem pozostaje nam czekać z niecierpliwością i podziwiać publikowane co jakiś czas materiały.