Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2020, 10:12

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi także na PS5

Firma Paradox Interactive i studio Hardsuit Labs poinformowały, że poza zapowiedzianymi wcześniej platformami sprzętowymi gra Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zmierza również na PlayStation 5.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2  trafi także na PS5 - ilustracja #1
Gra zawita na konsole nowej generacji

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to jeden z najciekawszych nadchodzących RPG-ów. Początkowo grę zapowiedziano tylko na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Kilka dni temu okazało się, że produkcja trafi również na Xboksa Series X, a teraz potwierdzono wydanie na PlayStation 5.

Nie jest to oczywiście żadnym zaskoczeniem. Wszyscy spodziewali się, że ujawnienie wersji na nową konsolę Sony jest tylko kwestią czasu, ale dobrze, że firma Paradox Interactive zrobiła to oficjalnie.

Przypomnijmy, że początkowo gra miała ukazać się w pierwszym kwartale tego roku, ale wydawca uznał, że twórcy potrzebują więcej czasu na odpowiednie dopracowanie produkcji, więc premiera została opóźniona. Obecnie nie znamy dokładnego terminu. Wiemy jedynie, że Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma się ukazać w tym roku.

Warto na koniec wspomnieć, że produkcja będzie częścią programu Smart Delivery. Dzięki temu osoby, które kupią grę na Xboksie One, otrzymają za darmo wydanie na Xboksa Series X. Nie wiadomo, czy firma Sony ma w planach podobną inicjatywę.

  1. Oficjalna strona gry