Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 maja 2020, 09:13

Star Wars: The Mandalorian - w 2. sezonie pojawi się Boba Fett

W sieci pojawiły się doniesienia, według których w drugim sezonie serialu Star Wars: The Mandalorian zobaczymy samego Bobę Fetta.

Star Wars: The Mandalorian - w 2. sezonie pojawi się Boba Fett - ilustracja #1
Drugi sezon Star Wars: The Mandalorian zapowiada się coraz lepiej.

Mamy kolejny dobry powód, aby niecierpliwie wyczekiwać powrotu serialu Star Wars: The Mandalorian. Według najnowszych doniesień, w drugim sezonie pojawi się Boba Fett, czyli najsłynniejszy łowca nagród uniwersum Gwiezdnych wojen. Na razie firma Disney nie potwierdziła oficjalnie tych rewelacji, ale ich źródłem jest zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany serwis The Hollywood Reporter.

W postać ma wcielić się Temuera Morrison, czyli aktor, który zagrał Jango Fetta w filmie Gwiezdne wojny - Część II: Atak klonów. Osobom niezaznajomionym z realiami tego uniwersum należy się słowo wyjaśnienia. Boba jest jednym z klonów Jango i jego przybranym synem. Dlatego w obie role może wcielić się ta sama osoba.

Uwaga, spoilery.

W dalszej części wiadomości zdradzamy trochę faktów z pierwszego sezonu The Mandalorian. Są to drobne rzeczy, ale jeśli nie tolerujecie spoilerów, a jeszcze nie obejrzeliście tego serialu, to warto zatrzymać się w tym miejscu.

Według obecnego kanonu Star Wars Boba Fett był ostatni raz widziany, gdy wpadł do Wielkiej Jamy Carkoon w Powrocie Jedi. Nie wiemy więc, czy łowca nagród znalazł jakiś sposób na wydostanie się z trzewi Sarlacca, czy też pojawi się w The Mandalorian w ramach flashbacków.

Fani mają jednak nadzieję, że Boba Fett przeżył wydarzenia z Return of the Jedi. W ostatnim odcinku pierwszego sezonu The Mandalorian przez chwilę pojawia się osoba w bardzo podobnym kostiumie, ale w wywiadzie Jon Favreau, czyli twórca serialu, uciął te spekulacje, stwierdzając, że była to inna postać.

Przypomnijmy, że serial Star Wars: The Mandalorian zadebiutował 12 listopada 2019 r. Premiera drugiego sezonu zapowiedziana została na październik tego roku. Zdjęcia do niego zakończono na początku marca, a ekipa od efektów specjalnych pracuje zdalnie z domu. Według ostatnich doniesień, dzięki temu koronawirus nie spowoduje opóźnienia premiery.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya
  2. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars