Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 lutego 2020, 12:40

The Mandalorian - 2. sezon w październiku, możliwe spin-offy

Prezes firmy Disney poinformował, że drugi sezon serialu Star Wars: The Mandalorian ruszy w październiku tego roku. Rozważane są również spin-offy. Ponadto dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się premier The Falcon & the Winter Soldier oraz WandaVision.

The Mandalorian powróci w październiku. - The Mandalorian - 2. sezon w październiku, możliwe spin-offy - wiadomość - 2020-02-05
The Mandalorian powróci w październiku.

Star Wars: The Mandalorian okazało się dużym sukcesem, więc firma Disney szybko zamówiła kontynuację. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że serial powróci jesienią tego roku. Teraz otrzymaliśmy bardziej konkretny termin – październik 2020 r.

Informację tę przekazał prezes firmy Disney – Bob Iger, podczas omawiania wyników finansowych korporacji. Stwierdził również, że na dwóch sezonach The Mandalorian najpewniej się nie skończy. Rozważane są również spin-offy opowiadające o przygodach różnych postaci z tego serialu.

Terminy premier seriali na Disney+ w 2020 roku:
  1. Sierpień: The Falcon & the Winter Soldier
  2. Październik: Mandalorian S2
  3. Grudzień: WandaVision

Iger pochwalił się również, że usługa streamingowa Disney+ zgromadziła już 28,6 mln abonentów. Poznaliśmy także orientacyjne terminy premier innych wyczekiwanych seriali. W sierpniu zadebiutuje The Falcon & the Winter Soldier, a w grudniu obejrzymy WandaVision. Pierwsze fragmenty obu produkcji mogliśmy zobaczyć w reklamie wyemitowanej w trakcie Super Bowl 2020. Z kolei na Lokiego poczekamy do przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Mandalorian zadebiutowało 12 listopada ubiegłego roku. Drugi sezon tego tytułu nie jest jedyną produkcją w realiach Gwiezdnych wojen, jaki ma trafić na serwis Disney+. W planach są również seriale o przygodach Cassiana Andora oraz Obi-Wana Kenobiego. Prace nad drugim z tych projektów miały zostać niedawno wstrzymane w celu przerobienia scenariuszy. Grający główną rolę aktor Ewan McGregor jest jednak przekonany, że nie opóźni to premiery, która powinna nastąpić w przyszłym roku.

  1. The Mandalorian to najlepsze co przydarzyło się Star Wars od Powrotu Jedi
  2. Oficjalna strona internetowa Disneya
  3. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars