Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 grudnia 2020, 16:19

Metro Last Light Redux za darmo na GOG.com

Sklep cyfrowej dystrybucji GOG.com rozdaje za darmo Metro: Last Light Redux. Grę studia 4A Games w wersji PC można odebrać jeszcze przez niespełna 48 godzin.

Niedawno dzięki rozdawnictwu Epic Games Store mieliśmy (kolejną) okazję do uzupełnienia swojej biblioteki gier o postapokaliptyczną strzelaninę Metro 2033 Redux na PC. Dzisiaj sklep elektronicznej dystrybucji GOG.com udostępnił za darmo Metro: Last Light Redux z 2014 roku, odświeżoną wersję kontynuacji FPS-a ukraińskiego studia 4A Games.

Aby dodać grę do konta, należy udać się do karty produktu i kliknąć na baner „Zdobądź za darmo” lub od razu udać się na stronę główną GOG.com i nacisnąć na przycisk znajdujący się na grafice z Metro: Last Light Redux. W chwili pisania aktualności występowały problemy z przypisaniem produkcji do konta przez duże zainteresowanie, ale oferta jest dostępna do 1 stycznia 2021 roku do godziny 15:00. Do tego czasu każdemu użytkownikowi powinno udać się przeprowadzić bezboleśnie cały proces dodawania gry do swojej biblioteki.

Metro Last Light Redux za darmo na GOG.com - ilustracja #1
Metro: Last Light Redux okazało się poświątecznym prezentem od platformy GOG.com.

Metro 2033 było rozdawane parokrotnie, zarówno pierwotne wydanie, jak i Redux, ale druga odsłona postapokaliptycznej serii, opartej na książkach Dmitrija Głuchowskiego, została po raz pierwszy udostępniona za darmo, więc duże obciążenie serwerów nie powinno zaskakiwać. Tym bardziej że mowa o remasterze bardzo dobrze przyjętej strzelaniny, która odróżnia się od oryginału nie tylko zmianami w oprawie wizualnej (patrz porównanie). Przypominamy, że do 4 stycznia do godz. 15:00 potrwa zimowa wyprzedaż na GOG.com, w ramach której mogliśmy wcześniej otrzymać za darmo Prison Architect.