Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2013, 08:46

autor: Draug

Mercenary Kings – gra ukazała się z wczesnym dostępem w serwisie Steam

Mercenary Kings, klasyczna scrollowana strzelanina, trafiła do programu Steam Early Access. Można zatem kupić na Steamie nieukończoną, przedpremierową wersję gry w niższej cenie, wynoszącej 13,99 euro.

MERCENARY KINGS W SKRÓCIE:
  • Klasyczna sidescrollowana strzelanina w 2D.
  • Wcielamy się w Kinga, najlepszego najemnika na Ziemi, który mści się za śmierć swoich druhów.
  • Rozbudowany system craftingu daje mnóstwo możliwości tworzenia i modernizacji broni.
  • Po premierze wersji na PC ukaże się również edycja na PlayStation 4 i Ouyę.

Mimo że data premiery Mercenary Kings, klasycznej scrollowanej strzelaniny, nie została jeszcze sprecyzowana, najnowsze dzieło studia Tribute Games można dostać już teraz, kupując je we wczesnym dostępie na Steamie. Tytuł kosztuje tam 13,99 euro (w przeliczeniu około 59 zł; cena wersji premierowej wyniesie około 19 euro) i na tę chwilę oferuje 60 spośród około 100 misji, które będą dostępne w finalnej wersji. Co więcej, możliwe jest również kupienie gry od razu w czterech egzemplarzach, dla siebie i przyjaciół, z którymi chcemy cieszyć się zabawą w trybie kooperacji. Czteropak Mercenary Kings kosztuje 41,99 euro (ok. 178 zł).

Po raz ostatni o tej pozycji pisaliśmy blisko rok temu, kiedy startowała zbiórka na nią na Kickstarterze. Twórcy postawili sobie wtedy za cel uzyskanie 75 tysięcy dolarów. Zadanie się powiodło, a na konto Tribute Games wpłynęło w sumie 116 tysięcy. Przy tej okazji produkcja otrzymała bonus w postaci drugiej grywalnej postaci. Opisując cele zbiórki, zapowiadano, że implementacja 100 misji i kooperacyjnego multiplayera będzie możliwa, jeśli zebrane zostanie 175 tysięcy dolarów, lecz najwyraźniej w międzyczasie studio uzyskało dodatkowe wsparcie z innego źródła.

Mercenary Kings to oldskulowa, sidescrollowana strzelanina 2D. - Mercenary Kings – gra ukazała się z wczesnym dostępem w serwisie Steam - wiadomość - 2013-07-23
Mercenary Kings to oldskulowa, sidescrollowana strzelanina 2D.

Premierę gry przewidziano na bieżący rok, lecz nie podano jeszcze sprecyzowanej daty. Wstępnie ukaże się jedynie wersja na pecety, lecz w nieokreślonej bliżej przyszłości tytułu doczekamy się również na konsolach PlayStation 4 i Ouya.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mercenary Kings

Mercenary Kings