Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2021, 21:37

autor: hexx0

Darmowe bonusy z Mass Effect do zgarnięcia ze strony EA

Firma Electronic Arts udostępniła na swojej stronie internetowej szereg dodatków z serii Mass Effect, które fani gier BioWare mogą pobrać całkowicie za darmo.

Electronic Arts zrobiło niemałą niespodziankę fanom serii Mass Effect oczekującym na premierę Legendary Edition. Na stronie gry zostały bowiem udostępnione do pobrania materiały dodatkowe, które pierwotnie wchodziły w skład Edycji Deluxe Mass Effecta 2 i Mass Effecta 3, a także pierwsza ścieżka dźwiękowa (OST) „jedynki”, wzbogacona o utwór Resynthesis.

Paczka waży w sumie 1,7 GB i możecie ją ściągnąć stąd. Radzę się spieszyć, bo rozdawnictwo potrwa do 31 maja lub do wyczerpania limitu pobrań. Wszystkie materiały są w języku angielskim. A jeśli jesteście po prostu ciekawi, co takiego EA dało graczom za darmo, zerknijcie na poniższą listę:

  • 88 klasycznych utworów – pełna ścieżka dźwiękowa z serii Mass Effect, obejmująca takie utwory jak: Mass Effect Theme, Uncharted Worlds, Suicide Mission, Illusive Man czy Leaving Earth;
  • 2 książki z grafikami – pliki w formacie PDF, zawierające grafiki z gier Mass Effect 2 i 3 od BioWare;
  • 2 komiksy – rozszerzające kosmiczne uniwersum powieści graficzne o podtytułach Odkupienie i Inwazja;
  • cyfrowa litografia Normandii – przedstawiająca ikoniczny statek w ogniu walki.

Przypomnijmy, że Mass Effect: Legendary Edition ukaże się już za 9 dni, to jest 14 maja, na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX|S. Pakiet będzie zawierał pierwsze trzy gry z serii wraz ze wszystkimi dodatkami, a także bonusowe bronie i pancerze.