Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2017, 09:24

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda debiutuje w Polsce

Od dziś w polskich sklepach możecie zaopatrzyć się w wyczekiwaną grę Mass Effect: Andromeda. Produkcja dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w rodzimej wersji językowej (przetłumaczono napisy).

Dwa dni temu odbyła się amerykańska premiera gry Mass Effect: Andromeda – najnowszej odsłony popularnej serii tworzonej przez studio BioWare. Natomiast od dziś produkcję możemy nabyć w rodzimych sklepach, w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tytuł doczekał się kinowej lokalizacji (napisy), a kupicie go w cenach zaczynających się od około 180 zł (wydanie PC-towe) i 220 zł (konsole) – szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem komputerowego wydania, ale martwicie się o jego optymalizację, to warto zajrzeć do jednej z naszych poprzednich wiadomości, gdzie część z Was podzieliła się cennymi informacjami o tym, jak tytuł radzi sobie na Waszym sprzęcie. Pamiętajcie też, że możecie przetestować grę Mass Effect: Andromeda dzięki wersji trial dostępnej w Origin Access i EA Access. Musicie jednak liczyć się z wydatkiem rzędu 15 zł, bo właśnie tyle kosztuje miesięczny dostęp do rzeczonych usług.

Mass Effect: Andromeda – koniec czekania, zabieramy się do grania! - Mass Effect: Andromeda debiutuje w Polsce - wiadomość - 2017-03-27
Mass Effect: Andromeda – koniec czekania, zabieramy się do grania!
Mass Effect: Andromeda w skrócie:
  • RPG akcji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • za produkcję odpowiada studio BioWare;
  • gra debiutuje dziś w Polsce.

Oczywiście w sieci znajdziecie też wiele recenzji, choć warto zauważyć, że nie są one jednomyślne. Np. u nas Michał, choć trochę ponarzekał, to i tak bawił się świetnie. Podobne wrażenia mieli redaktorzy GameInformera czy Attack of the Fanboy. Natomiast recenzent GameSpotu nie był już tak zadowolony. To samo w przypadku MetroGameCentral i GamesRadar+. Jak widać, Mass Effect: Andromeda z pewnością idealne nie jest, ale fani cyklu raczej będą usatysfakcjonowani.

Na koniec przypominamy, że firmy AMD i Nvidia wydały ostatnio sterowniki do swoich kart grafiki, które ulepszają działanie produkcji. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to pobierzecie je stąd (AMD) i stąd (Nvidia).