Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2017, 19:41

Mass Effect: Andromeda – 17 minut rozgrywki

W sieci pojawiła się nowa prezentacja rozgrywki z gry Mass Effect: Andromeda. Tym razem możemy zobaczyć przebieg jednej z pobocznych misji lojalnościowych. Gracze mogą po raz kolejny przyjrzeć się systemowi walki oraz umiejętności bojowych.

Premiera Mass Effect: Andromeda zbliża się wielkimi krokami, dlatego też w sieci pojawia się coraz więcej materiałów prezentujących rozgrywkę oraz poszczególne elementy tytułu. Serwis IGN opublikował właśnie dość długi, bo trwający 17 minut, film przedstawiający przebieg jednej z pobocznych misji lojalnościowych. Gracze wykonują ją wraz z Peebee, niebieskoskórą asari, która pojawiała się wielokrotnie w dostępnych już materiałach promocyjnych. Dzięki klipowi w akcji ponownie zobaczymy system walki, a także przekonamy się, jaką rolę odgrywają poszczególne umiejętności bohaterki na polu bitwy.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje w Europie 23 marca tego roku, więc w dwa dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Gra trafi na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W Polsce ukaże się ona w wersji zlokalizowanej z napisami. Przypomnijmy także, że kilka dni temu podaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe tytułu, a także opublikowaliśmy zapowiedź gry, przedstawiającą wrażenia po kilku godzinach zabawy.

  1. Graliśmy w Mass Effecta: Andromedę – nie tylko dla fanów Inkwizycji
  2. Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry