Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2022, 13:05

Marvel’s Midnight Suns miało doczekać się przeróbek, efekty poznamy wkrótce

Według informatora, Marvel's Midnight Suns przeszło znaczne zmiany. Miały być one efektem mieszanego odbioru opublikowanego w ubiegłym roku gameplaya.

W SKRÓCIE:
  • Według znanego informatora Marvel's Midnight Suns przeszło wiele poprawek.
  • Mają być one związane z mieszanym odbiorem gameplaya z gry.
  • Gra ma zostać ponownie zaprezentowana w czerwcu.

Marvel's Midnight Suns powstaje od dłuższego czasu. Produkcja miała zadebiutować jeszcze w marcu, lecz finalnie ukaże się na rynku dopiero w drugiej połowie tego roku.

Teraz poznaliśmy źródło problemów gry. Według znanego informatora deweloperzy mieli ostatnio ręce pełne roboty.

Wielkie zmiany

Tom Henderson zdradził, że według jego źródeł Marvel's Midnight Suns przeszło znaczne zmiany od czasu prezentacji pierwszego gameplaya. Miały one na celu dopracowanie elementów gry, które doprowadziły do mieszanego odbioru ze strony graczy.

Niestety informator nie wie, jakie fragmenty gry zostały zmienione i poprawione. Wspomniał jedynie, że prawdopodobnie lifting przeszły mechaniki produkcji związane z losowością. Oficjalnie dodatkowy czas miał zaś pozwolić na dopracowanie fabuły oraz przerywników filmowych.

Według Hendersona odświeżona wersja gry zostanie zaprezentowana w następnym miesiącu. Okazją do pokazania produkcji ma być nadchodzący Summer Games Fest, który odbędzie się 9 czerwca.

Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na PC, Xbox Series S/X i Xbox One, PS4 i PS5 oraz Nintendo Switch. Za produkcję odpowiada studio Firaxis Games, znane z serii Civilization i nowych XCOM-ów.

  1. Marvel's Midnight Suns – oficjalna strona