Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 maja 2022, 13:43

Ewan McGregor o szansie na kolejne sezony Obi-Wana Kenobiego

W jednym z wywiadów Ewan McGregor wypowiedział się o swoich doświadczeniach związanych z produkcją nadchodzącego serialu Obi-Wan Kenobi. Poruszył również temat możliwości powstania większej ilości odcinków o przygodach byłego rycerza Jedi.

Źródło: YouTube / Star Wars

Steve Weintraub niedawno przeprowadził wywiad z Ewanem McGregorem dla portalu Collider. W nim aktor skomentował szanse na pojawienie się kolejnych sezonów:

W tym momencie robimy wyłącznie sześć epizodów. Takie były ustalenia i przewidywania od samego początku, że jest to limitowana seria. Tak jest w tym momencie. Słuchaj, jeśli odniesie sukces i Disney będzie podekscytowany szansą zrobienia kolejnego sezonu...

Ewan McGregor uwielbiał granie w Obi-Wanie Kenobim

Oprócz przewidywań, czy kolejny sezon ma szansę powstać, podczas wywiadu padło pytanie o ulubiony odcinek aktora. Okazało się, że nie potrafi wybrać, ponieważ dla niego produkcja całego serialu była niesamowitym doświadczeniem. Ewan McGregor powiedział, że dzięki stałej obecności reżyserki, Debory Chow, bardziej przypominało to produkcję filmu niż serialu.

Dodatkowo aktor zdradził, że bardzo dużo osób z ekipy produkcyjnej również należy do fandomu Gwiezdnych wojen, co sprawiało, że cały proces produkcyjny był jeszcze bardziej ekscytujący.

Ale nawet podekscytowana, zgrana ekipa nie zmieni tego, że serial Obi-Wan Kenobi jest przewidziany jako krótki, sześcioodcinkowy serial. Najwięcej zależy od tego, jak duża widownia będzie według Disneya sukcesem. Premiera widowiska już 27 maja na Disney Plus.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.