Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2021, 08:31

Marvel's Guardians of the Galaxy - półgodzinny gameplay z początku kampanii

Do sieci trafił ponad 30-minutowy gameplay pokazujący początek przygody w grze Marvel's Guardians of the Galaxy.

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery Marvel's Guardians of the Galaxy. Oczekiwanie na debiut najnowszej produkcji studia Eidos Montreal umilić powinien wypuszczony właśnie obszerny gameplay.

Zapis rozgrywki został udostępniony przez serwis GameSpot. Film trwa pół godziny i pokazuje początek kampanii fabularnej. Materiał pochodzi z wersji gry działającej na konsoli Xbox Series X w rozdzielczości 4K.

Filmik pokazuje m.in. scenki przerywnikowe, eksplorację, rozmowy z postaciami oraz walkę, dając dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten tytuł. Całość wygląda naprawdę okazale i wydaje się, że Eidos Montreal ma spore szanse dostarczyć kolejny hit w swoim dorobku.

Warto dodać, że jeden z elementów, których ten gameplay nie pokazuje, to oprawa muzyczna. Marvel’s Guardians of the Galaxy jest pełne licencjonowanych piosenek, a żeby udostępnić zapis rozgrywki, redaktorzy serwisu GameSpot musieli skorzystać z dostępnego grze trybu streamingowego. Wyłącza on te utwory po to, aby twórcy treści wideo nie musieli się zmagać z roszczeniami właścicieli praw do tych kawałków.

Przypomnijmy, że Marvel’s Guardians of the Galaxy ukaże się 26 października na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tego samego dnia projekt zostanie udostępniony również posiadaczom Nintendo Switch, ale ta wersja wykorzysta technologię streamingu.

  1. Marvel's Guardians of the Galaxy – strona oficjalna