Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2021, 09:33

autor: GRG

Marvel's Guardians of the Galaxy będzie wymagać znacznie mniej niż 150 GB

Twórcy Marvel's Guardians of the Galaxy zaktualizowali wymagania dotyczące ilości miejsca na dysku – gra będzie potrzebować o połowę mniej miejsca, niż zapowiadano.

Kilka dni temu informowaliśmy o wymaganiach sprzętowych nadchodzącego Marvel's Guardians of the Galaxy, z których największym zaskoczeniem była ilość miejsca na dysku (150 GB) niezbędna do instalacji gry. Teraz twórcy poinformowali, że tytuł jest w ostatniej fazie optymalizacji i będzie jednak potrzebował 80 GB wolnego miejsca:

Marvels Guardians of the Galaxy będzie wymagać znacznie mniej niż 150 GB - ilustracja #1
Źródło: @GOTGTheGame / Twitter

Hej wszystkim! Chcieliśmy poinformować o ostatecznym rozmiarze pecetowej wersji gry, który nie będzie wynosił 150 GB. Zespół jest na ostatnim etapie optymalizacji ostatecznej wersji gry i możemy potwierdzić, że w momencie premiery rozmiar wyniesie około 80 GB.

W przypadku konsol będziemy potrzebowali jeszcze mniej miejsca – wersje na PS4/PS5 mają ważyć ok. 50 GB. Grę będzie można preinstalować na dyskach 48 godzin przed premierą tytułu w danym kraju (posiadacze Xboxów mogą to zrobić już teraz). W przypadku Steama musimy jeszcze poczekać – twórcy poinformują, gdy stanie się to możliwe.

Premiera Marvel's Guardians of the Galaxy już 26 października. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 5, Xboksie Series X/S oraz Nintendo Switch (tylko w chmurze). Tytuł dostępny będzie również w usłudze GeForce Now.