Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2013, 11:05

Marvel Heroes już dostępne – ruszyła gra free-to-play o superbohaterach komiksowych

Superbohaterowie Marvela ruszyli do walki z Doktorem Doomem w grze Marvel Heroes. Produkcja free-to-play studia Gazillion Entertainment jest dostępna na Steamie.

Marvel Heroes – ruszyła gra free-to-play o walce superbohaterów z Doktorem Doomem. - Marvel Heroes już dostępne – ruszyła gra free-to-play o superbohaterach komiksowych - wiadomość - 2013-06-05
Marvel Heroes – ruszyła gra free-to-play o walce superbohaterów z Doktorem Doomem.
Marvel Heroes:
  • Wystartowała gra free-to-play o superbohaterach Marvela
  • Tytuł stawia na szybką akcję w stylu Diablo skrzyżowanego z Marvel: Ultimate Alliance
  • Produkcja jest dostępna na Steamie

Studio Gazillion Entertainment wystartowało ze swoją najnowszą grą free-to-play Marvel Heroes, w której przyjmiemy rolę superbohaterów znanych z uniwersum komiksowego Marvela. Produkcja była tworzona przez ponad trzy lata i koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej. Jej projektantem jest David Brevik, jeden z autorów Diablo. To dobry trop, bo Marvel Heroes po części kojarzy się z kultowym dziełem, przywodząc na myśl także serię Marvel: Ultimate Alliance.

Twórcy przekonują, że Marvel Heroes to nie tylko ciekawa gra, ale też efekt miłości do uniwersum Marvela, zaludnionego przez wiele charakterystycznych postaci. W dniu premiery w produkcji znajduje się 21 superbohaterów uzbrojonych w rozbudowane ścieżki rozwoju, umiejętności oraz sprzęt. Gazillion Entetrainment przygotował też mnóstwo kostiumów z różnych okresów 70-letniej historii Marvela. Wśród nich są projekty, jakie oglądaliśmy w niedawnych The Avengers, czy Iron Man 3.

Marvel Heroes opowiada historię starcia z Victorem von Doomem, znanym też jako Doctor Doom. Tym razem złoczyńca wszedł w posiadanie artefaktu, który pozwoli mu przejąć kontrolę nad rzeczywistością. Gra rozgrywa się w lokacjach znanych z komiksów i stawia na dynamiczną akcję. Do tego dochodzą elementy znane z innych tytułów MMO, w tym system tworzenia przedmiotów, czy PvP. Gazillion zamierza regularnie wzbogacać swoje dzieło o herosów, misje i inne elementy

Jak zagrać w Marvel Heroes? Nic prostszego, wystarczy ściągnąć grę na Steamie lub zajrzeć na oficjalną stronę. Jako, że funkcjonuje ona w oparciu o model free-to-play, rozgrywka jest darmowa, chociaż nie brakuje w niej mikropłatności.

Marvel Heroes już dostępne – ruszyła gra free-to-play o superbohaterach komiksowych - ilustracja #3Gazillion Entertainment to producent i wydawca założony przez Davida Brevika, który specjalizuje się w grach sieciowych. Firma ma na koncie produkcję Super Hero Squad Online i parę mniej udanych projektów, w tym wstrzymany Fortune Online. Marvel to z kolei uniwersum komiksowe funkcjonujące od ponad 70 lat. To w komiksach z tej serii pojawiły się takie postacie jak Spider-Man, Hulk, Iron Man, Punisher, Daredevil, czy chociażby grupa mutantów X-Men.

  1. Oficjalna strona Marvel Heroes