Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2013, 11:15

autor: Sarge

Call of Duty: Ghosts - pierwszy pokaz rozgrywki odbędzie się 9 czerwca

9 czerwca o godzinie 20:00 rozpocznie się półgodzinna relacja na żywo z pokazu rozgrywki w grze Call of Duty: Ghosts. Taką informację podała firma Activision, która w ten sposób po raz pierwszy ujawni fragment kampanii z nadchodzącej produkcji studia Infinity Ward.

Firma Activision ogłosiła, że 9 czerwca ujawni fragment rozgrywki z gry Call of Duty: Ghosts. Pokaz odbędzie się zatem tuż przed targami E3 w Los Angeles, na których zapewne zobaczymy jeszcze więcej nadchodzącej produkcji studia Infinity Ward.

9 czerwca o godzinie 20:00, między innymi na oficjalnej stronie internetowej serii, odbędzie się relacja na żywo z „ekskluzywnego, pierwszego spojrzenia na rozgrywkę w tym tytule”. Oprócz tego wydawca pokaże „materiały wideo zza kulis produkcji, wywiady z zespołem deweloperskim i wiele więcej”. Prezentacja ma potrwać ok. 30 minut.

9 czerwca zobaczymy fragment kampanii z gry Call of Duty: Ghosts - Call of Duty: Ghosts - pierwszy pokaz rozgrywki odbędzie się 9 czerwca - wiadomość - 2013-06-05
9 czerwca zobaczymy fragment kampanii z gry Call of Duty: Ghosts

Niestety nie uściślono, którą wersję Call of Duty: Ghosts pokażą twórcy. Wiadomo przecież, że gra zmierza na PC, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Można się jednak domyślać, że twórcy zechcą promować edycje na konsole nowej generacji i swój usprawniony silnik, który jednak nie jest technologią zbudowaną całkowicie od podstaw.

Call of Duty: Ghosts to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, która ukaże się 5 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Daty debiutu edycji na PlayStation 4 i Xboksa One pozostaną nieznane prawdopodobnie do czasu potwierdzenia terminów ukazania się tych konsol w sklepach. Być może poznamy je w przyszłym tygodniu na targach E3.