Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 5 marca 2020, 22:19

Marcowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass na konsole i PC (m.in. NBA 2K20, Pikuniku)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Wiedźmin, Grand Theft Auto (GTA), Mortal Kombat, Tomb Raider czy DOOM.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Marcowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass na konsole i PC (m.in. NBA 2k20, Pikuniku) - ilustracja #1

W aktualizacji abonamentu Xbox Game Pass na konsole udostępnione zostaną:

  1. NBA 2K20 (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 5 marca)
  2. Train Sim World 2020 (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 5 marca)
  3. Ori and the Will of the Wisps (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 11 marca)
  4. Pikuniku (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 12 marca)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Wiedźmin, Grand Theft Auto (GTA), Mortal Kombat, Tomb Raider czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

* korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach.