Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 18 kwietnia 2023, 10:16

autor: Adam Adamczyk

Manekin Szkoleniowy w Wartales - jak zdobyć i użyć

Z tego poradnika dowiecie się, jak zdobyć manekina szkoleniowego w Wartales. Konstrukcja ta jest bardzo przydatna do rozwijania swoich jednostek.

Źródło fot. Steam | Wartales
i

Wartales cieszy się coraz większą popularnością. Przyczynił się do tego debiut wersji 1.0 na Steamie. Gracze chwalą przyjemną oprawę graficzną, satysfakcjonujący gameplay czy wymagające walki z przeciwnikami. W produkcji możemy rozwijać swoje jednostki na kilka sposobów. Z tego poradnika dowiecie się, jak zdobyć manekina treningowego w Wartales.

Jak zdobyć manekina szkoleniowego w Wartales

Gracze zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że w posiadanie przepisu na manekina szkoleniowego można wejść na arenie Vertruse. Tak było, gdy Wartales znajdowało się we wczesnym dostępie. Po premierze wersji 1.0 sporo się jednak zmieniło, w tym również miejsce, w którym można uzyskać wspomniany przepis.

Przepis na manekina szkoleniowego można obecnie zdobyć na arenie w Ludern. Oczywiście musicie ją najpierw ukończyć.

Jak działa manekin szkoleniowy w Wartales?

Manekin szkoleniowy postawiony w obozie pozwala trenować członków drużyny. Wystarczy przypisać do niego postać, aby ta zaczęła ćwiczyć i zdobywać doświadczenie. Robi się to poprzez przesunięcie jednostki blisko konstrukcji. Warto zaznaczyć, że im wyższy poziom ma manekin (poznacie to po gwiazdce), tym większy bonus zdobędą przypisani do niego towarzysze. W celu wytworzenia tej konstrukcji wymagana jest profesja Majsterkowicz. Dodatkowo potrzebujemy następujące materiały:

  1. 4x płótno,
  2. 4x ruda żelaza,
  3. 4x drewno,
  4. 3x lina.

Wartales – poradnik i mapa

Więcej informacji na temat Wartales możecie znaleźć w naszym poradniku. Natomiast jeżeli chcecie lepiej poznać świat gry, to warto zapoznać się z tą interaktywną mapą. Stworzyli ją redaktorzy z Gamepressure. Umieszczając na niej wiele przydatnych miejsc.

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej