Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 16 maja 2023, 09:14

autor: Adam Adamczyk

Jak zdobyć dyby w Wartales

Z tego poradnika dowiecie się, jak zdobyć dyby w Wartales. Przedmiot ten przydaje się po złapaniu więźnia.

Źródło fot. Steam | Wartales
i

Wartales to interesująca gra, o której w ostatnim czasie mówi się wiele dobrego. Nic w tym dziwnego, ponieważ oferuje ona przyjemny gameplay, bazujący na strategii z elementami RPG, duży, malowniczy świat i angażujące starcia z przeciwnikami, a na dodatek jest chwalona za oprawę graficzną. W produkcji można zdobyć sporo przydatnych przedmiotów. Z tego poradnika dowiecie się, jak pozyskać Dyby w Wartales.

Jak zdobyć dyby w Wartales

Jak zdobyć dyby w Wartales - ilustracja #1
Więzienie na mapie

Aby wejść w posiadanie wspomnianego przedmiotu, należy udać się do regionu Vertuza i kupić w więzieniu schemat za 100 sztuk złota. Następnie trzeba otworzyć ekwipunek i użyć schematu, aby dodał się do listy poznanych. Teraz wystarczy już tylko skorzystać z warsztatu w obozie i wytworzyć dyby. Do tego celu potrzebne będą następujące materiały:

  1. 5x ruda żelaza,
  2. 9x drewno,
  3. 2x łańcuchy.

Należy pamiętać, że aby mieć możliwość stworzenia tego przedmiotu, konieczne jest posiadanie postaci z profesją Majsterkowicz.

Dyby w Wartales

Jedną z ciekawszych mechanik w Wartales jest możliwość chwytania więźniów, o czym pisaliśmy tutaj. Dyby są bardzo przydatnym przedmiotem, ponieważ dzięki nim można mieć pewność, że zakuta postać nie ucieknie z obozu podczas odpoczynku.

Interaktywna mapa Wartales

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o grze, to warto zastanowić się nad poznaniem mapy Wartales. Redaktorzy z Gamepressure zaznaczyli na niej wiele ciekawych miejsc. W tym wszystkie więzienia.

Więcej przydatnych porad na temat Wartales znajdziecie poniżej.

  1. Wartales – poradnik

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej