Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 kwietnia 2018, 10:08

autor: Michał "Czarny Wilk" Grygorcewicz

„Mam co do tego dobre przeczucia” - nowy zwiastun Solo: A Star Wars Story

Doczekaliśmy się kolejnego trailera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Ponad dwuminutowy materiał przedstawia sporo scen akcji oraz pozwala bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska.

Disney opublikował kolejny zwiastun najnowszego spin-offa Gwiezdnych wojen, poświęconego postaci słynnego przemytnika Hana Solo. Materiał pozwala bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska oraz zobaczyć przebłyski licznych scen akcji, jakie od 25 maja będziemy mogli podziwiać w kinach.

Akcja Solo: A Star Wars Story rozegra się lata przed wydarzeniami przedstawionymi w Nowej Nadziei i pokaże nam młodszą wersję tytułowego bohatera. Jak dowiedzieliśmy się w lutym, młody Han Solo (w którego wciela się Alden Ehrenreich) w porównaniu do swojego starszego odpowiednika cechować się ma większym idealizmem, który to ulegać będzie osłabieniu w miarę napotykania przez postać kolejnych problemów. W filmie ujrzymy także narodziny ikonicznej relacji protagonisty z Chewbaccą, przyjaciółkę z dzieciństwa Hana Qui’rę (znana z Gry o Tron Emilia Clarke) oraz jego tajemniczego mentora (Woody Harrelson).

W filmie oprócz Hana zobaczymy też dobrze znane postacie jak Chewbacca i Lando. - „Mam co do tego dobre przeczucia” - nowy zwiastun Solo: A Star Wars Story - wiadomość - 2018-04-09
W filmie oprócz Hana zobaczymy też dobrze znane postacie jak Chewbacca i Lando.

Warto przypomnieć, że droga Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii na wielkie ekrany była wyboista. Film początkowo był reżyserowany przez Phila Lorda i Christophera Millera, ale panowie w czerwcu 2016 roku zrezygnowali z dalszej współpracy z Lucasfilm i za ostateczny kształt Hana Solo odpowiada Ron Howard, który miał zdecydować się na daleko idące zmiany w stosunku do wizji swoich poprzedników.

  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna strona Disneya
filmy i serialefilmy Gwiezdne wojny / Star Wars Ron Howard Emilia Clarke trailery (filmy i seriale) Han Solo. Gwiezdne wojny - Historie