Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 9 kwietnia 2018, 10:08

autor: Czarny Wilk

„Mam co do tego dobre przeczucia” - nowy zwiastun Solo: A Star Wars Story

Doczekaliśmy się kolejnego trailera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Ponad dwuminutowy materiał przedstawia sporo scen akcji oraz pozwala bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska.

Disney opublikował kolejny zwiastun najnowszego spin-offa Gwiezdnych wojen, poświęconego postaci słynnego przemytnika Hana Solo. Materiał pozwala bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska oraz zobaczyć przebłyski licznych scen akcji, jakie od 25 maja będziemy mogli podziwiać w kinach.

Akcja Solo: A Star Wars Story rozegra się lata przed wydarzeniami przedstawionymi w Nowej Nadziei i pokaże nam młodszą wersję tytułowego bohatera. Jak dowiedzieliśmy się w lutym, młody Han Solo (w którego wciela się Alden Ehrenreich) w porównaniu do swojego starszego odpowiednika cechować się ma większym idealizmem, który to ulegać będzie osłabieniu w miarę napotykania przez postać kolejnych problemów. W filmie ujrzymy także narodziny ikonicznej relacji protagonisty z Chewbaccą, przyjaciółkę z dzieciństwa Hana Qui’rę (znana z Gry o Tron Emilia Clarke) oraz jego tajemniczego mentora (Woody Harrelson).

W filmie oprócz Hana zobaczymy też dobrze znane postacie jak Chewbacca i Lando. - „Mam co do tego dobre przeczucia” - nowy zwiastun Solo: A Star Wars Story - wiadomość - 2018-04-09
W filmie oprócz Hana zobaczymy też dobrze znane postacie jak Chewbacca i Lando.

Warto przypomnieć, że droga Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii na wielkie ekrany była wyboista. Film początkowo był reżyserowany przez Phila Lorda i Christophera Millera, ale panowie w czerwcu 2016 roku zrezygnowali z dalszej współpracy z Lucasfilm i za ostateczny kształt Hana Solo odpowiada Ron Howard, który miał zdecydować się na daleko idące zmiany w stosunku do wizji swoich poprzedników.

  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna strona Disneya
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.