Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2016, 13:14

autor: Adrian Werner

Mafia III - obejrzyj ponad cztery minuty zapisu rozgrywki

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Mafia III. Oferuje on ponad cztery minuty zapisu rozgrywki z nadchodzącej sandboksowej produkcji akcji studia Hangar 13 i firmy 2K Games.

Ostatnich kilka dni było wyjątkowo owocnych dla osób wyczekujących premiery gry Mafia III. Twórcy nie tylko ujawnili masę nowych informacji na temat swojego dzieła, ale również wypuścili zwiastun ujawniający datę premiery. Okazuje się, że na tym nie skończyły się atrakcje przygotowane dla fanów marki. Niemiecki serwis PC Games opublikował bowiem właśnie trwający ponad cztery minuty zapis rozgrywki. Materiał pozwala całkiem dobrze wyrobić sobie zdanie na temat kierunku, w jakim zmierza ten projekt.

Przypomnijmy, że kampania gry rozpocznie się w roku 1968 w Nowym Bordeaux, czyli mieście wzorowanym na Nowym Orleanie, a głównym bohaterem będzie czarnoskóry weteran wojny w Wietnamie imieniem Lincoln Clay. W porównaniu z wcześniejszymi częściami serii, które otwarty świat traktowały bardziej jako dodatek do zabawy, a nie główną atrakcję, Mafia III postawi na typowo sandboksową strukturę rozgrywki, oferując mapę gęsto zapełnioną opcjonalnymi zadaniami.

Mafia III - obejrzyj ponad cztery minuty zapisu rozgrywki  - ilustracja #1

Również same misje zaoferują więcej swobody niż dotychczas i wiele z nich można będzie ukończyć na kilka sposobów. Miasto podzielone zostanie na dziewięć zróżnicowanych dzielnic i każda z nich zaoferuje odrębne misje, typy działalności przestępczej oraz organizacje mafijne.

Warto wspomnieć, że za produkcję odpowiada nowe studio Hangar 13, ale w jego skład wchodzi wiele osób, które wcześniej pracowały w zespole Illusion Softworks (znanym później jako 2K Czech) przy dwóch poprzednich odsłonach cyklu, więc marka wydaje się być w dobrych rękach.

Mafia III zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 7 października tego roku. Osoby zamawiające tytuł w przedsprzedaży otrzymają w dodatkową zawartość w postaci trzech unikalnych pojazdów i takiej samej ilości uzbrojenia.

  1. Mafia III bez tajemnic - wszystko, co wiemy o nowej odsłonie kultowej serii
  2. Mafia III – oficjalna strona gry
  3. Mafia III – kompendium wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mafia III

Mafia III