Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2016, 14:25

autor: Draug

Mafia III – Cenega ujawniła szczegóły polskiego wydania gry

Cenega przedstawiła szczegóły polskiego wydania gry Mafia III. Dzieło studia Hangar 13 trafi na nasz rynek w trzech edycjach - zwykłej, deluxe i kolekcjonerskiej - w polskiej kinowej wersji językowej.

Już od dłuższego czasu wiadomo, że Mafia III trafi na nasz rynek dzięki firmie Cenega w dwóch wersjach językowych do wyboru – angielskiej i polskiej kinowej (czyli z przetłumaczonymi napisami) – ale do tej pory nie były znane wydania, w których będzie dostępny ten tytuł. Jak się okazuje, można go nabyć w trzech wersjach: jednej standardowej i dwóch limitowanych. Pierwsza z tych ostatnich to Edycja Deluxe, która oprócz gry zawiera jedynie przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do dodatków (jeszcze niezapowiedzianych), o które zostanie wzbogacona Mafia III po premierze. Rzecz jasna, najciekawsze jest wydanie kolekcjonerskie, choć na razie nie znamy jego pełnej zawartości. Na razie dystrybutor zdradził jedynie, że poza produkcją i season passem otrzymamy w nim ścieżkę dźwiękową na płycie winylowej, artbook, „kolekcjonerskie grafiki z gry i wiele więcej”.

Sugerowane ceny poszczególnych edycji prezentują się następująco:

  • Standardowa – pudełkowa PC: 184,99 zł, cyfrowa PC: 199,90 zł, konsole: 279,99 zł
  • Deluxe – PC: 290 zł, konsole: 369,99 zł
  • Kolekcjonerska: PC: 499,99 zł, konsole: 579,99 zł

Możecie jednak znaleźć korzystniejsze oferty, posługując się naszą grową porównywarką cenową, która jest widoczna powyżej.

Ujawnienie wydań Mafii III kryje również informację, że rozwijanie gry dodatkami DLC nie skończy się na pre-orderowym Pakiecie rodzinnym. - Mafia III – Cenega ujawniła szczegóły polskiego wydania gry - wiadomość - 2016-04-27
Ujawnienie wydań Mafii III kryje również informację, że rozwijanie gry dodatkami DLC nie skończy się na pre-orderowym Pakiecie rodzinnym.

Przypomnijmy jeszcze, że zamówienia przedpremierowe na Mafię III są nagradzane Pakietem rodzinnym, czyli dodatkiem DLC z trzema ekskluzywnymi samochodami i rodzajami broni. Omawiany tytuł powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a jego premiera nastąpi 7 października 2016 roku (równocześnie w Polsce i innych regionach świata).

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mafia III

Mafia III