Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2016, 19:45

autor: Góral

Lutowa oferta PlayStation Plus - Persona 4 Arena Ultimax, Helldivers, GRID Autosport i inne

Wiemy już, jakie gry trafią w lutym do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród tytułów na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znajdą się takie produkcje jak Persona 4 Arena Ultimax, Helldivers i GRID Autosport.

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono gry, które trafią w lutym do abonentów usługi PlayStation Plus. Piątego dnia rzeczonego miesiąca produkcje ze stycznia zostaną zastąpione przez inne tytuły. Pierwszym z nich jest strzelanka Helldivers z 2015 roku, stworzona przez twórców hack-and-slasha Magicka. Drugim projektem jest Nom Nom Galaxy – niecodzienna platformówka z elementami strategicznymi od ekipy Q-Games. Następne w kolejności są: osadzona w uniwersum Shin Megami Tensei bijatyka Persona 4 Arena Ultimax, wyprodukowana przez Codemasters gra wyścigowa GRID: Autosport, logiczne Lemmings Touch z tytułowymi lemingami w roli głównej oraz przygodówka akcji Nova-111, w której kierujemy statkiem ratowniczym. Wielkich hitów jak widać brak, ale i tak będzie w co grać!

Lutowa oferta PlayStation Plus - Persona 4 Arena Ultimax, Helldivers, Grid Autosport i inne - ilustracja #1

Bezpłatne gry w ramach lutowej oferty PlayStation Plus (dostępne od 2 lutego):

 1. Helldivers (PS4 / PS3 / PS Vita)
 2. Nom Nom Galaxy (PS4)
 3. Persona 4 Arena Ultimax (PS3)
 4. Grid Autosport (PS3)
 5. Lemmings Touch (PS Vita)
 6. Nova 111 (PS4 / PS3 / PS Vita)

Gry, które 2 lutego zostaną wycofane z oferty PlayStation Plus:

 1. Hardware Rivals (PS4)
 2. Grim Fandango Remastered (PS4)
 3. Dragon Age: Origins (PS3)
 4. Medal of Honor: Warfighter (PS3)
 5. Nihilumbra (PS Vita)
 6. Legends of War: Patton (PS Vita)

PlayStation Plus to subskrypcja przeznaczona dla użytkowników konsol PlayStation, dzięki której co miesiąc otrzymuje się dostęp do nowych gier. Oprócz tego posiadacze PlayStation 4 mogą korzystać z trybów sieciowych w grach (na PlayStation 3 i PlayStation Vita aktywny abonament nie jest wymagany do zabawy w multiplayerze), otrzymują rabaty podczas zakupów w PlayStation Store, miejsce na dane w chmurze i nie tylko.