Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2013, 21:19

autor: luckie

Lost Planet 3 – premiera w czerwcu

Firma Capcom zdradziła, że Lost Planet 3 zadebiutuje w Europie 28 czerwca. Zobaczcie okładkę gry, kolejną porcję screenów oraz nowy zwiastun produkcji. Wygląda na to, że tego lata gracze nie będą narzekali na upały.

Fani trzecioosobowych strzelanin mają jeszcze jeden powód, by z niecierpliwością wyczekiwać wakacji. Właśnie wtedy – 25 czerwca w USA i 28 czerwca w Europie – Lost Planet 3 trafi na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Firma Capcom – wydawca gry – pochwaliła się okładką produkcji:

Okładka Lost Planet 3 - Lost Planet 3 – premiera w czerwcu - wiadomość - 2013-03-06
Okładka Lost Planet 3

W Lost Planet 3 ponownie odwiedzamy mroźną planetę E.D.N. III, by poznać jej pierwszych ludzkich osiedleńców (gra jest prequelem w stosunku do Lost Planet: Extreme Condition). W przeciwieństwie do Lost Planet 2, główny ciężar rozgrywki spocznie na kampanii fabularnej (co nie znaczy, że całkiem zabraknie multiplayera), w której wcielimy się w niejakiego Jima Peytona, członka organizacji porządkowej NEVEC. Ma on być całkiem sympatycznym gościem, co może okazać się pewną odmianą od mrukliwych mięśniaków, których plecy oglądamy na co dzień. Jim zaangażuje się mocno w ochronę kolonii ludzkiej, co będzie od niego wymagało niejednego starcia z lokalną fauną – istotami zwanymi Akridami. Najnowszy zwiastun produkcji prezentuje inne postaci: So’ichi, przywódcę Śnieżnych Piratów i jego córkę Mirę.

Przy okazji opublikowano kilka nowych screenów z Lost Planet 3. Część z nich możecie podziwiać poniżej: