Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2013, 09:34

autor: moir

Assassin’s Creed IV: Black Flag – oficjalna zapowiedź – komentarz redakcji

Zapowiedziana niedawno kolejna odsłona sztandarowej produkcji Ubisoft - Assassin's Creed IV: Black Flag, wywołała spore poruszenie w sieci. Twórcy obiecują, że gra będzie znacznie bardziej rozbudowana niż jej poprzednie części. O komentarz w tej sprawie pokusili się Łukasz Malik oraz Krystian Smoszna z redakcji gry-online.pl.

Kilka dni temu opublikowaliśmy obszerny materiał dotyczący Assassin’s Creed IV: Black Flag. Choć oficjalnie gra miała zostać zapowiedziana w poniedziałek 4 marca, informacje na jej temat pojawiły się w sieci nieco wcześniej. W poniższym materiale wysłuchacie, co na temat kolejnej odsłony popularnej serii mają do powiedzenia UV oraz Verminus – redaktorzy gry-online.pl.

Czego możemy spodziewać się po najnowszym Assassin’s Creed? Czy wersja gry na PC będzie stała na równi z tą, która ma pojawić się na PlayStation 4? Czego można było dowiedzieć się na oficjalnych pokazach produkcji? Na te i inne pytania odpowiedzą Łukasz Malik (Verminus) oraz Krystian Smoszna (UV).

Assassin’s Creed IV: Black Flag ma posiadać największy świat ze wszystkich wydanych do tej pory gier z serii. W produkcji pojawi się 50 lokacji, 3 duże miasta, a także ogromne połacie mórz i oceanów gotowych do eksploracji. Nie zabraknie także typowych zadań na lądzie - zgodnie z szacunkami twórców, około 60% akcji ma rozgrywać się na kontynencie. Gra ma ukazać się 29 października 2013 roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, a w przyszłości na PlayStation 4. Obecnie prace nad nią prowadzi aż 8 samodzielnych zespołów.

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag