Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2021, 10:00

Lost Eidolons - nowy zwiastun taktycznego RPG-a w stylu Fire Emblem

W sieci pojawił się nowy zwiastun obiecującego taktycznego RPG-a Lost Eidolons. Zapowiada on zamknięte beta-testy, na które wciąż trwają zapisy.

Wypuszczono nowy zwiastun gry Lost Eidolons, czyli obiecującego taktycznego turowego RPG-a studia Ocean Drive, które pełnymi garściami czerpie z serii Fire Emblem. Trailer koncentruje się na zaprezentowaniu rozgrywki, w tym walki oraz rozwoju wojowników. Pokazuje także fragmenty z sekcji eksploracyjnych, dialogów oraz kilku scenek przerywnikowych.

Zwiastun wypuszczono z okazji nadchodzących pierwszych zamkniętych beta-testów Lost Eidolons, które wystartują 30 września, czyli w najbliższy czwartek. Ich uczestnicy zostaną wybrani spośród osób, które wypełnią przygotowaną przez autorów ankietę.

Beta zostanie udostępniona również wszystkim graczom, którzy kilka miesięcy temu podczas zbiórki na Kickstaterze wsparli projekt kwotą minimum 25 dolarów.

Warto dodać, że wersja demonstracyjna gry była dostępna przez krótki czas w ramach Steam Next Fest. Kolejna edycja tego festiwalu ruszy 1 października tego roku i możliwe, że w jej ramach będziemy mogli zagrać w ulepszone demo Lost Eidolons – choć niewykluczone, iż okaże się ono znacznie mniej obszerne niż to, co zaoferuje zamknięta beta.

Przypomnijmy, że gra zmierza na pecety oraz konsole Xbox (jakie dokładnie – na razie nie ujawniono). Lost Eidolons ma wpierw zadebiutować w I kwartale przyszłego roku tylko na PC we wczesnym dostępnie, a dopiero w późniejszym terminie trafi na inne platformy.

  1. Ocean Drive Studio – oficjalna strona
  2. Zapisy na zamkniętą betę Lost Eidolons