Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2014, 12:23

autor: Góral

Lords of the Fallen - obejrzyj pięć godzin rozgrywki

Jeden z użytkowników serwisu YouTube opublikował blisko pięciogodzinne nagranie, prezentujące rozgrywkę z nadchodzącej gry RPG Lords of the Fallen. Materiał ukazuje szereg elementów produkcji - menu ekwipunku, wybór klasy postaci, rożne lokacje, przeciwników itd. Jeżeli więc chcecie poznać wszystko samemu, to omijajcie dalszą cześć newsa szerokim łukiem.

Lords of the Fallen w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: CI Games / Deck 13
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 28 października 2014 roku

Premiera gry Lords of the Fallen od studiów CI Games i Deck 13 zbliża się wielkimi krokami. Tytuł ukaże się w Polsce na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 28 października. O produkcji wiemy całkiem sporo, widzieliśmy ją już na niejednym pokazie rozgrywki, ale warto zaznajomić się z kolejnym. Tym razem jeden z użytkowników serwisu YouTube zaprezentował blisko pięć godzin zabawy z nowym RPG akcji, ukazując walkę, buszowanie po ekwipunku, wybór rodzaju magii, rozmaite lokacje i nie tylko. Jeżeli jednak nie chcecie sobie psuć zabawy z samodzielnego odkrywania wszystkich elementów Lords of the Fallen, to zdecydowanie odradzam włączanie przycisku play przy poniższym nagraniu.

W Lords of the Fallen wcielimy się w wojownika Harkyna, który zamierza powstrzymać upadłego boga, pragnącego zniszczyć ludzkość. Tytuł ma być zręcznościową grą RPG, przypominającą m.in. słynną serię Souls, której wielkim fanem jest producent wykonawczy nadchodzącej produkcji Tomasz Gop. Rozgrywka będzie jednak przystępniejsza, a oprawa graficzna mniej mroczna.

Gra zostanie wydana w dwóch wersjach – standardowej oraz Edycji Kolekcjonerskiej (399 złotych na PC i 499 złotych na konsolach), zawierającej m.in. ręcznie malowane popiersie głównego bohatera, o wysokości 20 centymetrów. Pamiętajcie jednak, by przed zakupem PC-towego wydania sprawdzić wymagania sprzętowe.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach