Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 13:23

autor: Góral

LoL w Multikinie - 31 lipca odbędzie się transmisja z rozgrywek

31 lipca w wybranych multikinach (Katowice, Warszawa, Wrocław) odbędzie się transmisja ostatnich meczów sezonowych rozgrywek w popularną grę MOBA League of Legends. Bilety w cenie 20 zł można już kupować w kasach kin i przez Internet.

League of Legends w Multikinie - 31 lipca odbędzie się transmisja z rozgrywek - ilustracja #1
League of Legends w Multikinach
  • Co? Ostatnie sezonowe spotkania, które wyłonią zespoły walczące w europejskich finałach
  • Kiedy? 31 lipca 2014 roku
  • Gdzie? Multikina w Katowicach, Warszawie (Złote Tarasy) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie)

Studio Riot Games poinformowało, że 31 lipca w Multikinach w Katowicach, Warszawie (Złote Tarasy) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) będzie można obejrzeć pilotażową transmisję rozgrywek League of Legends. Bilety w cenie 20 zł da się już kupować w kasach kin lub przez Internet, więc warto się pośpieszyć, gdyż ich ilość jest limitowana. Dodatkowo uprawniają one nie tylko do obejrzenia rozgrywek na wielkim ekranie (transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa, w zależności od przebiegu spotkań, nawet i do 1:00), lecz także do spotkania (od godziny 16:30) ze słynnymi YouTuberami. Organizatorzy zaprosili na wydarzenie SKKF-a (Warszawa), Roja (Katowice) oraz Rocka (Wrocław).

Fani popularnej gry MOBA dostaną więc niepowtarzalną okazję do wspólnego kibicowania swoim ulubionym zespołom w ostatnich meczach sezonowych rozgrywek, które wyłonią ekipy jadące na europejskie finały do Niemiec.

League of Legends to jedna z tych gier, których nie trzeba przedstawiać fanom elektronicznej rozrywki. Tytuł stworzony przez studio Riot Games należy obecnie do czołówki najpopularniejszych produkcji free-to-play. Jest to też wiodący przedstawiciel gatunku MOBA oraz gra o wielkim znaczeniu e-sportowym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends