Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2014, 14:49

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

LoL - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych

Studio Riot Games po kilku miesiącach testowania zaktualizowanego Pola Sprawiedliwości Summoner’s Rift udostępniło je w meczach nierankingowch. Z tej okazji przez kilka najbliższych tygodni można zdobyć dwie ekskluzywne ikony.

League of Legends – można już walczyć w nierankingowych meczach na nowej wersji Summoner’s Rift. - League of Legends - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych - wiadomość - 2014-11-18
League of Legends – można już walczyć w nierankingowych meczach na nowej wersji Summoner’s Rift.
League of Legends w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Riot Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 27 października 2009 roku

Kilka miesięcy temu studio Riot Games, twórcy słynnej gry MOBA League of Legends, zapowiedziało dużą aktualizację Pola Sprawiedliwości Summoner’s Rift. Słowa dotrzymano i nowa wersja mapy weszła w fazę otwartych beta testów w nierankingowych meczach (normalnych, niestandardowych, Kreatorze drużyn i w trybach z botami), a wkrótce trafi także do rankingowych spotkań. Przy okazji dostępne są także dwie ekskluzywne ikony widoczne poniżej. By je otrzymać, należy wygrać po obu stronach barykady (niebieska ikona za wygraną w niebieskiej drużynie, a czerwona za zwycięstwo w czerwonych barwach) w Kreatorze drużyn lub w normalnym meczu. Nagrody mogą pojawić się na koncie z kilkudniowym opóźnieniem.

Jak informowaliśmy wcześniej, nowa wersja Summoner’s Rift to przede wszystkim usprawnienia graficzne, skupiające się na przejrzystości i czytelności, by wszystkie najważniejsze informacje były od razu widoczne. Oprócz tego wprowadzono niewielkie zmiany w ustawieniu kamery, poprawiono modele potworów, ale mimo wszystko zachowano starą atmosferę. Dodatkowo w samej rozgrywce również zaszły zmiany – zmodyfikowane zostały ataki Barona Nashora oraz smoka.

League of Legends - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych - ilustracja #2