Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2016, 20:50

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Listopadowa oferta PlayStation Plus - Everybody’s Gone to the Rapture, DiRT 3, The Deadly Tower of Monsters i inne

Poznaliśmy listę produkcji, które w listopadzie trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród tytułów udostępnionych na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się gry: Everybody’s Gone to the Rapture, The Deadly Tower of Monsters, DiRT 3, Costume Quest 2, Letter Quest Remastered oraz Pumped BMX+.

Jak zwykle w ostatnim tygodniu miesiąca, na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o nowych grach, które trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Największą atrakcją listopadowej aktualizacji będzie z pewnością Everybody's Gone to the Rapture, eksperymentalna i wysoko oceniana gra eksploracyjna, a także The Deadly Tower of Monsters, a więc kolorowa i humorystyczna produkcja akcji, parodiująca klasyczne filmy science-fiction z lat 50. Na właścicieli PlayStation 3 czekać będzie także halloweenowy Costume Quest 2 oraz rajdowy DiRT 3. Posiadacze Vity otrzymają Letter Quest: Grimm's Journey Remastered (tytuł dostępny także na PlayStation 4), mieszankę turowego RPG oraz gry logicznej, a także Pumped BMX + (również na PlayStation 4 i PlayStation 3), będący rowerowym klonem popularnej motocyklowej serii Trials.

Wszystkie wymienione produkcje zadebiutują w usłudze 1 listopada. Przypominamy także, że oprócz comiesięcznej porcji gier, subskrypcja PlayStation Plus zapewnia graczom zniżki na zakupy w PlayStation Store oraz pozwala na wieloosobową zabawę w sieci na PlayStation 4.

 1. Oficjalna strona usługi PlayStation Plus

Listopadowa oferta PlayStation Plus:

 1. Everybody's Gone to the Rapture (PS4)
 2. The Deadly Tower of Monsters (PS4)
 3. DiRT 3 (PS3)
 4. Costume Quest 2 (PS3)
 5. Letter Quest Remasterd (PSV, a także PS4)
 6. Pumped BMX+ (PSV, a także PS4, PS3)

Gry, które w listopadzie zostaną wycofane z usługi PS Plus:

 1. Resident Evil HD (PS4)
 2. Transformers: Devastation (PS4)
 3. Mad Riders (PS3)
 4. From Dust (PS3)
 5. Code: Realize ~Guardian of Rebirth~ (PSV)
 6. Actual Sunlight (PSV)