Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2013, 13:48

autor: moir

Lineage II – wystartowały otwarte beta-testy polskiej wersji gry

Dziś oficjalnie rozpoczęto otwarte beta-testy Lineage II po polsku. Wydarzenie to jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy zespołu rosyjskiej firmy Innova, europejskiego wydawcy popularnego MMO, której celem było dostarczenie polskim graczom jak najlepszej produkcji w naszym rodzimym języku.

W polskiej edycji Lineage II nie zabraknie rodzimych akcentów. - Lineage II – wystartowały otwarte beta-testy polskiej wersji gry - wiadomość - 2013-03-19
W polskiej edycji Lineage II nie zabraknie rodzimych akcentów.

Wieści o polskiej edycji Lineage II, jednej z najpopularniejszych gier MMO ostatnich lat, pojawiły się w sieci stosunkowo dawno. Europejski wydawca gry, rosyjska firma Innova, w ciągu ostatnich miesięcy dołożył wszelkich starań, by sprostać wymaganiom fanów tytułu i dostarczyć im jak najlepszy produkt. Rozpoczęte dziś otwarte beta-testy zlokalizowanej wersji Lineage II są zwieńczeniem wytężonej pracy całego zespołu odpowiedzialnego za projekt.

Wydarzenie początkowo zapowiadane było na 12 marca, jednak z powodu kłopotów technicznych ostatecznie zostało przesunięte o tydzień. Końcowy efekt z pewnością jednak zrekompensuje wszystkim przedłużony czas oczekiwania – udział w becie może wziąć każdy. Jedyne co trzeba zrobić, to założyć konto oraz pobrać klient gry, który dostępny jest pod tym adresem. Oficjalna data premiery pełnej wersji Lineage II po polsku nie jest jeszcze znana i ma zostać ogłoszona w ciągu następnych tygodni.

Przy okazji tego wydarzenia opublikowane zostało także oświadczenie Konstancji Glinki, Project Development Managera w firmie Innova.

Od samego początku naszym głównym celem było dostarczenie gry najwyższej próby i dlatego z prawdziwą radością mogę powiedzieć, że po wielu tygodniach i miesiącach ciężkiej pracy w końcu nadszedł dzień, w którym możemy pokazać polskim graczom nasze dzieło. Poświęciliśmy bardzo dużo czasu na dopracowanie lokalizacji i choć pewne elementy mogą jeszcze nie być finalne - wszak to wciąż beta - to chcemy zaprosić wszystkich do naszej gry.

Poniżej prezentujemy kilka screenów z polskiego klienta gry. Więcej znajdziecie w tym miejscu.

Dzięki przetłumaczonym nazwom lokacji już nigdy nie zabłądzimy. - Lineage II – wystartowały otwarte beta-testy polskiej wersji gry - wiadomość - 2013-03-19
Dzięki przetłumaczonym nazwom lokacji już nigdy nie zabłądzimy.
W polskiej wersji gry śmierć hordom przeciwników przyjdzie nam zadawać m.in. za pomocą Drzazgi Demona. - Lineage II – wystartowały otwarte beta-testy polskiej wersji gry - wiadomość - 2013-03-19
W polskiej wersji gry śmierć hordom przeciwników przyjdzie nam zadawać m.in. za pomocą Drzazgi Demona.
Niebawem wszyscy NPC przemówią do nas w ojczystym języku. - Lineage II – wystartowały otwarte beta-testy polskiej wersji gry - wiadomość - 2013-03-19
Niebawem wszyscy NPC przemówią do nas w ojczystym języku.

Więcej na temat beta-testów polskiej wersji Lineage II przeczytacie w piątkowym Przeglądzie MMO. Już teraz zapraszamy do lektury.

  1. Oficjalna strona internetowa polskiej wersji Lineage II
  2. Rejestracja nowego konta niezbędnego by wziąć udział w beta-testach polskiej wersji Lineage II
  3. Klient gry niezbędny by wziąć udział w beta-testach polskiej wersji Lineage II