Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2013, 11:11

autor: moir

Lineage II po polsku. 12 marca ruszają otwarte beta testy pierwszego polskiego serwera

Europejski wydawca Lineage II, rosyjska firma Innova, zapowiedziała otwarte beta-testy polskiej wersji gry rozpoczynające się 12 marca bieżącego roku. Potrwają one równo tydzień, następnie zaś rozpocznie się ostatni etap prac przed uruchomieniem pierwszego polskiego serwera produkcji.

O polskiej wersji Lineage II, popularnej gry MMO, pisaliśmy ostatni raz na początku grudnia ubiegłego roku, kiedy to pojawiły się pierwsze informacje na ten temat. Od tego czasu inicjatywa rosyjskiej firmy Innova, europejskiego wydawcy gry, mająca na celu utworzenie pierwszego oficjalnego polskiego serwera nabrała rozpędu. Choć dokładna data startu dedykowanej nam maszyny nie została jeszcze określona, to 12 marca 2013 rozpoczną się otwarte beta-testy zlokalizowanej wersji produkcji.

Zgodnie z oficjalną notką prasową firmy Innova, otwarte beta-testy potrwają równo tydzień. Po ich zakończeniu twórcy zajmą się nanoszeniem niezbędnych poprawek i naprawianiem błędów wykrytych w ich trakcie. Można więc szacować, że serwer wystartuje pod koniec marca, choć wszystko zależne jest od tego jak wiele dodatkowej pracy będzie trzeba włożyć w ostatni etap produkcji. Zapisy na beta-testy wciąż trwają, szczegółowe informacje dostępne są pod tym adresem.

Nowy serwer z pewnością przyciągnie wszystkich najlepszych graczy z całej Polski. - Lineage II po polsku. 12 marca ruszają otwarte beta testy pierwszego polskiego serwera - wiadomość - 2013-02-25
Nowy serwer z pewnością przyciągnie wszystkich najlepszych graczy z całej Polski.

Zespół Innovy zapowiada także, że rychło po oficjalnym starcie polskiego serwera rozpoczęte zostaną prace nad lokalizacją i wdrażaniem najnowszej aktualizacji zatytułowanej Goddes of Destruction: Lindvior. Rozszerzenie oprócz standardowych zmian w umiejętnościach postaci przyniesie również upragniony przez wielu powrót do tradycyjnego systemu klas. Do wyboru znów będziemy mieć ponad 30 profesji, stanowiących nieco odświeżoną wersję tych znanych z poprzednich odsłon gry. Szczegółowe informacje dotyczące wspomnianej aktualizacji dostępne są pod tym adresem.

Polskie wydanie Lineage II przyciągnie zapewne zarówno sporo nowych, jak i starych graczy, których drogi z tym tytułem rozeszły się już dawno temu. Wszystkich powracających do gry zachęcamy do zapoznania się z poprzednią wiadomością na jej temat, w której to znajdziecie szczegółowe informacje o ostatnich aktualizacjach i zmianach, jakie zaszły w produkcji w ciągu ostatnich miesięcy.

Ponadto zainteresowanych odsyłamy na nowopowstałe oficjalne polskie forum oraz fanpage, gdzie na bieżąco publikowane są najświeższe informacje dotyczące rodzimej edycji Lineage II.

Pod koniec stycznia Innova ogłosiła oficjalne głosowanie na nazwę pierwszego polskiego serwera. Spośród wszystkich propozycji graczom do gustu przypadła najbardziej Lilith – i to właśnie tak nazywać się będzie nasz rodzimy świat.