Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2014, 19:21

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Lineage Eternal: Twilight Resistance – zobacz materiał z rozgrywki

Koreańskie studio NCsoft opublikowało nowy zwiastun swojego nadchodzącego MMORPG – gry Lineage Eternal: Twilight Resistance. Upubliczniony materiał wideo zawiera sporą dawkę czystego, dynamicznego gameplayu, który niewątpliwie może zainteresować fanów gatunku.

W ramach wstępu warto przypomnieć, że Lineage Eternal: Twilight Resistance to kolejna odsłona popularnego cyklu gier MMORPG autorstwa koreańskiego studia NCsoft. O samej grze jak na razie wiele nie pisaliśmy, jednak opublikowany wczoraj przez deweloperów zwiastun omawianego tytułu zdecydowanie zasługuje na konkretniejszą wzmiankę.

A zatem, upubliczniony w ramach organizowanych w tym tygodniu na terenie Korei Południowej targów G-Star 2014 materiał wideo to trailer wzbogacony o sporą dawkę soczystego i dynamicznego gameplayu. Nagranie pozwala przekonać się, jak przebiega proces aktywowania posiadanych umiejętności, jak wyglądają walki z różnego rodzaju przeciwnikami, w jaki sposób środowisko reaguje na nasze poczynania czy też w końcu – jak prezentuje się sam świat czy też nowa klasa postaci, Zabójca (ang. Assassin). Całość stanowi więc efektowne podsumowanie tego, czym z punktu widzenia konwencji ma być Lineage Eternal: Twilight Resistance. Zobaczyć zdecydowanie warto, a pojawiający się okazjonalnie komentarz w niezrozumiałym dla większości języku można puścić mimo uszu.

Opublikowano nowy materiał wideo z Lineage Eternal: Twilight Resistance. - Lineage Eternal: Twilight Resistance – materiał z rozgrywki na nowym zwiastunie - wiadomość - 2014-11-17
Opublikowano nowy materiał wideo z Lineage Eternal: Twilight Resistance.

Lineage Eternal: Twilight Resistance to trzecia odsłona niezwykle popularnej serii gier zapoczątkowanej w 1998 roku przez koreańskie studio NCsoft. Gra tworzona jest wyłącznie z myślą o pecetach i jak na razie nie otrzymała oficjalnej daty premiery. W czasie zabawy ponownie zmierzymy się z istotami ciemności, które święcą na świecie triumf po wygranej przed dwoma stuleciami walce z siłami dobra. Jak na rasowego MMORPG-a przystało, zabawę rozpoczniemy od stworzenia postaci i wyboru jednej z wielu różnorodnych klas. Całość zaoferować ma dynamiczną rozgrywkę z akcją ukazaną z kamery zawieszonej wysoko nad głową protagonisty, szereg ciekawych umiejętności i dynamiczny system zniszczeń.