Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2014, 09:18

autor: Góral

Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i Xboksa One debiutuje na rynku

Grand Theft Auto V, słynny sandbox studia Rockstar znany z konsol PlayStation 3 i Xbox 360, debiutuje dziś na PlayStation 4 i Xboksie One. Produkcja została wzbogacona o tryb FPP, ładniejszą oprawę graficzną, zwiększony limit graczy w Grand Theft Auto Online i nie tylko.

Ponad rok po premierze Grand Theft Auto V na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, wielki hit studia Rockstar debiutuje dziś na PlayStation 4 i Xboksie One. Najnowsza wersja, jak informowaliśmy wczoraj, zbiera doskonałe opinie w mediach, mogąc się pochwalić średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 97 punktów. Krótko pisząc, jeżeli ktoś z Was jeszcze nie grał w słynnego sandboksa, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Produkcja powinna być już dostępna u większości rodzimych sprzedawców w polskiej wersji językowej (napisy). Pamiętajcie także, że w przyszłym roku, a dokładniej pisząc 27 stycznia, ukaże się jeszcze jedna wersja GTA V, tym razem dedykowana użytkownikom komputerów PC.

W sieci pojawiły się także różne nagrania prezentujące rozgrywkę z najnowszego wydania produkcji studia Rockstar. Ukazano na nich m.in. tryb FPP, zabawę Railgunem, siekierą i nie tylko. Obejrzycie je w dalszej części niniejszej informacji.

Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i Xboksa One debiutuje na rynku - ilustracja #2Grand Theft Auto V na konsolach PlayStation 4 i Xbox One posiada szereg usprawnień w stosunku do wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360. Twórcy zatroszczyli się przede wszystkim o znacznie ulepszoną oprawę graficzną (1080p, 30 klatek, bardziej szczegółowe modele postaci, zwiększona odległość rysowania obiektów itd.). Oprócz tego deweloperzy oddali do dyspozycji tryb FPP, ponad 100 dodatkowych utworów muzycznych, a limit graczy w Grand Theft Auto Online wzrósł z 16 do 30 osób.

Nadjechała nowa wersja Grand Theft Auto V. - Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i Xboksa One debiutuje na rynku - wiadomość - 2014-11-18
Nadjechała nowa wersja Grand Theft Auto V.