Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2014, 14:15

autor: Góral

Oceny GTA V na PS4 i XONE - Rockstar ulepszył grę niemal doskonałą

W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje Grand Theft Auto V w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niespodzianki nie ma żadnej - Rockstar stanęło na wysokości zadania, w znakomity sposób ulepszając jedną z najlepszych gier wideo.

Oceny GTA V na PS4 i XONE - Rockstar ulepszył grę niemal doskonałą - ilustracja #1

Grand Theft Auto V, jedna z najważniejszych gier ostatnich lat, jutro zadebiutuje w ulepszonej wersji na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Internecie pojawiły się już pierwsze recenzje tej produkcji i wynika z nich, że studio Rockstar po raz kolejny stanęło na wysokości zadania. Recenzenci wychwalają niemal wszystko – od znakomitej oprawy graficznej, przez świetny tryb FPP, którego nie znajdziemy w pierwotnej wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360, aż po sam fakt, że studiu udało się w znakomity sposób ulepszyć tytuł przez wiele osób uznawany za jedno z najważniejszych dokonań w historii branży gier wideo. Wszystko to najlepiej podsumowują słowa Steve’a Hannleya z serwisu Hardcore Gamer, który stwierdził, że:

„Oryginalna wersja Grand Theft Auto V była ważnym osiągnięciem w dniu debiutu i jest nim także dziś, rok po premierze nowej generacji konsol. Jednak nowa wersja pozwoli kontynuować to dziedzictwo przez wiele lat.”

Wybrane recenzje Grand Theft Auto V:

Grand Theft Auto V w skrócie:
  • Gatunek: sandbox akcji
  • Deweloper: Rockstar
  • Platformy sprzętowe: PS3, X360, PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 17 września 2013 roku (PS3, X360), 18 listopada 2014 roku (PS4, XOne), 27 stycznia 2015 roku (PC)

Oprócz tego maksymalne oceny wystawił niemiecki, włoski i hiszpański Eurogamer oraz IGN Italia. Jak więc widać, do nowego / starego GTA V nie ma się w zasadzie o co przyczepić, chociaż kilku redaktorów zauważyło, że animacja potrafi chrupnąć przy większej zadymie.

Tak czy siak, Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i Xboksa One to gra ocierająca się o ideał i zdecydowanie warto dać jej szansę, nawet jeżeli zaliczyło się już pierwotną edycję. Przypominam również, że 27 stycznia 2015 roku tytuł ukaże się na komputerach osobistych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V